Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Behorpadhat a Ford Focus...

Behorpadhat a Ford Focus teteje, ha ráülök?

Figyelt kérdés

a szerény 85 kilómmal szeretném kivitelezni ezt a mutatványt, és nem, nem rendőrautón, hanem sajáton, egy poénos fotó kedvéért. :)

esetleg netán valakinek valami tapasztalat? :D

köszi


2012. aug. 12. 12:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már sikerült így motorháztetőt behorpasztanom. Ha feltétlenül ki akarod próbálni, arra figyelj, hogy ne úgy dobd föl rá magad, hanem lassan nehezkedj csak rá. Úgy talán van esélyed.
2012. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Bukarestparádé DDDDDdddDdddddddddDDDDDdddd
2012. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

igazából ez egy 2003as c-max.

köszönöm a kicsit kedvesebb hangvételű válaszokat, nem az a bajom, h most leromboltátok az egómat, hanem hogy nem a kérdésre válaszoltak egyesek :)


igen, sejtem, h finoman kell rajta elhelyezkednem, a törökülésre gondoltam én is. ráállni azért merész lenne. ja meg, kéne valami tereptárgy, aminek a segítségével felküzdöm magam a tetejére :D mondjuk egy szék? vagy vessem be a létrát? :P


akit érdekel, majd megmutatom a képet privátban, bár nem vagyok egy esztétikai élmény, de mint említettem, itt a humor a lényeg, és a fiatalságbolondság :D

2012. aug. 12. 22:18
 14/17 anonim ***** válasza:

motorháztetőről a tetőre megoldható

a szélén térdelve

ja és nem a horpadás a legnagyobb problem ne karcold össze :D

2012. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tereptárgy? Fellépsz a hátsó gumira és feltolod magadat. Vagy ha nem elég erősek a karjaid, akkor kell valamit kieszelni.


Egyébként ha már olyan magasra felmész valahogy (pl. létrával(, hogy a tető derékmagasságban legyen, akkor kézzel meg tudod nyomogatni a kocsi tetejét - azaz meg tudod keresni hol néz ki erősebbnek.

Ha biztosra akarsz menni, akkor meg keresel egy elgalább colos deszkát, ami pont a tető széléig ér és arra ülsz/állsz. Ha olyan a fénykép nem is látszik, ha nem olyan, akkor meg Photoshop.

2012. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Agent: hát 175 cm magas vagyok, viszont mivel ez egyterű verda, ezért a vállamig ér a teteje kb, ezért tűnik kicsit bonyolultabbnak a felkászálódás. :)


tényleg köszi minden választ, a humort is, és főképp a segítséget :D

2012. aug. 13. 13:05
 17/17 anonim ***** válasza:

motorháztetőről simán felmész

énis onnan mentem bár én pickupra de annak még a plató doboza is elbírt pedig abba alig van anyag

2012. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!