Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A levegőszűrő minősége miatt...

Atilis kérdése:

A levegőszűrő minősége miatt fogyaszthat-e többet az autó?

Figyelt kérdés
Most voltam olajcserén, és ugye ilyenkor a levegőszűrőt is kicserélik. Eddig egy 2 ezer ft-os levegőszűrőm volt, most pedig egy 800 ft-osat tettek bele. De végül is az is végzi a dolgát elvileg. De azóta a fogyasztásom egy kicsit megugrott. Lehet, hogy érdemesebb egy normálisabb levegőszűrőt beszereznem?
2012. aug. 25. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az olajcserénél az olajszűrőt szokták cserélni nem a levegőszűrőt. Az árát nézve pedig szerintem az olajszűrőt cserélték, mivel az olcsóbb mint a levegőszűrő. Az olajszűrő minősége pedig nem befolyásolja a fogyasztást.
2012. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Cseréltek levegőszűrőt is, a fogyasztás nem függ az olajszűrőtől azt tudom. Tehát, akkor csak a levegőszűrővel lehet a baj.
2012. aug. 28. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!