Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A négyes index hamar lehúzza...

A négyes index hamar lehúzza a kocsi aksiját?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Itt ahol lakom, úgy másfél éve egy Peugeot 206 CC-nek megszólalt valamitől a riasztója. Repülő, hangos sportdobos hülyegyerek autó, fene tudja. Hát valami elromlott az autóban, mert utána, hogy koraeste bekapcsolt, másnap délelőtt is aktívan riasztózott, meg indexelt. Na jó, kicsit halkabban. Aztán vette észre a nő, akkor már ott telefonált. De ahogy láttam bírta volna még egy jó pár órát. Az autóban teljesen átlag akksi volt. Egy 70-es.
2012. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

attól függ milyen állapotú az aksi?

amugy elakadás jelzőre gondolsz? :D

2012. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint riasztózott és elakadásjelzőzött na.
2012. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A vészvillogó 4*21 W-ot vesz fel, meg még egy kicsi disszipálódik a villogtatón. Viszont ez a 80-90 W közötti teljesítmény sem olyan vészesen nagy: a felkapcsolva felejtett fényszórók jobban megterhelik az akkumulátort.
2012. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon tetszik! Szlovákiai magyar vagy? Tőlük szoktam ezt hallani.
2012. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha Magyarországon az egyszerre villogó indexeket elakadásjelzőnek hívják, akkor igen, arra gondolok. :)


Amúgy igen, szlovákiai vagyok. :)


Azért kérdeztem, mert hétfőn lesz egy kis dolgom egy pár faluval arrébb, és ott csak félig az úton tudok parkolni, ami amúgy sem túl szűk, ezért gondoltam inkább biztos, ami biztos kirakom a négyes indexet.


Szerintem egy-másfél óra alatt elkészülök, és inkább rákérdeztem, minthogy lemerítsem az aksit. :)

2012. aug. 25. 14:35
 7/7 A kérdező kommentje:

Illetve amúgy sem túl széles. :)


Elírás. :)

2012. aug. 25. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!