Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék építeni egy 2000-es...

Szeretnék építeni egy 2000-es évjáratú 530-as bmw-t . Mennyi idő és pénz lenne? Kérem csak hozzá értő emberek írjanak!

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez számomra megfoghatatlan, hogy "építeni". Mégis mit takar? Így nehéz árakat mondani. Milyen célra építeni? Milyen állapotú? Kell-e fényezni, ha igen telibe vagy néhány elemet? Vagy motorikusan "építeni"? Vagy..??

Ha tuning a cél akkora neten lehet találni árakat (ültetés, lámpák, spoilerek stb.) pl deviltuning.hu


Remélem hozzáértőnek számítok autószerelő szakmámmal..

2012. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát arra gondoltam , hogy roncstelepről a 0 ról , alvázról kezdeni , gyárira gondoltam de a tunning megoldásokat se vetem meg .
2012. aug. 22. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Roncstelepről?

Ki tudja milyen állapotú a motorja, mennyire rohadt a kaszni, az alváz, ha karambolos volt nincs e megtekeredve, milyen állapotban vannak a kárpitjai stb...

Ha a roncstelepen van az nem véletlenül került oda, valószínű, hogy azért, mert nem éri meg foglalkozni vele, gyanítom, hogy többe kerülne abból autót "faragni" mintha vennél egy ugyanolyan típusú és évjáratú verdát.

Persze mindent meg lehet csinálni, ritka veteránok esetében akár egy "rozsdakupacból" is lehet tip top gyári állapotú verdát építeni, de egy 2000-es évjáratú 530-as BMW nem igazán az a kategória ami megérne ennyi idő és pénz befektetést.

(A szakmám karosszéria lakatos)

2012. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem többe lenne ha nem értesz hozzá, az időről nem beszélve, mint ha vennél egyet, ha benzinesre gondolsz (gyanitom igen), akkor inkáb vegyél egyet, ezeket a benzintemetőket "hulladék" pénzekért dobálják manapság utánad
2012. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
plusz ha roncsból akarnál épiteni, akkor miért fontos hogy 2000-es évjáratu legyen, roncsnál nem számit hogy 2000-es vagy 96-os, ugyis ujra lenne az egész épitve, plusz azt raksz akkor bele amit akarsz (gondolok itt az extrákra, lámpákra stb)
2012. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!