Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogos az aggodalmam a pénzemme...

Jogos az aggodalmam a pénzemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy kicsit problémás kétezresem. A pénz pont úgy lett behajtva, hogy a hajtás vonala beleesett a vízjelbe. Így a vízjelben a hajtás vonalában egy kicsit mattos jelleget kapott. Az miatt aggódot, hogy így már nem érvényes a pénz, nem fogják elfogadni. Ettől még úgyanúgy érvényes a bankjegy?
2012. ápr. 1. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemzeti Bankba be viszed,ott kicserélik.
2012. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érvényes.
2012. ápr. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bankba cserélik, de szerintem érvényes. Nekem is volt már ilyen, és simán elfogadták. De mondd meg, ha fizetsz vele és akkor nem leszel gyanús, ha már szólsz...
2012. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az. Nem fizetek vele mert ez a pénz a vésztartalékban van. Csak nem túl megnyugtató dolog úgy lenni, hogy lehet hogy 2000 forinttal kevesebb van.
2012. ápr. 3. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:
hát cseréld ki egy olyan kétezresre, ami nem a vésztartalékban van, és fizess vele. Senkinek nem fog feltűnni.
2012. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát jah, ez eddig teljesen logikus. Csak van egy kis bökkenő. Nem kapok fizetést. Gyerek vagyok és ez a pénz a nehezen összegyűjtött lóvé, amit a nehezebb időkre tartogatok a családomnak. Na hát szóval ez van. Nem akartam ezt elmondani, de mostmár mindegy. Szóval akkor nem kell aggódnom?
2012. ápr. 4. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam a pénzeken a vízjelet sasolni, szerintem más sem.
2012. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült elpasszolnom a kétezrest és helyette van egy sértetlen vízjelű kétezresem :) Mindenkinek kösz a választ!
2012. ápr. 7. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!