Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 250 es motort vegyek?

Milyen 250 es motort vegyek?

Figyelt kérdés
125-os jogsim van de mindenkepp valami erosebbet szeretnek. mindenkepp 4 utemu legyen es azert ne nezzen ki nagyon nagynak ha megallit a rendor. az atpapirozasat megoldom. Elsosorban sportosabb motorok erdekelnenek, de nem nagyon vagyok otthon a motorokban. Neztem a honda cbr 250 et. az mondjuk tetszik. Van valami tanacsotok, hogy milyet erdemes venni? elore is koszonom a segitseget

2012. aug. 20. 07:01
1 2
 1/11 crx-es ***** válasza:
bocs motort nem tudok de a rendőr egyből levágja hogy 250 mert nem az hogy az 50 felfúrjuk 70 hanem ott már van különbség
2012. aug. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"az atpapirozasat megoldom"


Aztán hogy? Ha sikerül leveszem a zoknimat előtted, meg viszek hozzád 20 kuncsaftot.


Amúgy nézz NSR125-öt, az alapból 30ló, a japó belpiacos 40, rengeteg van belőle A1-re papírozva.

2012. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a motorok nem smkp-k, központi nyilvántartás van róluk! Hacsak nincs a központi nyilvántartónál haverod sosem oldod meg...
2012. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Most már meglehet oldani a dolgot úgy hogy elviszed műszakira a nagyobb gépet erre az időre megoldod hogy elfojtod a motort mert ha jól emlékszem már a lóerőt nézik a jogosítványnál és nem a köbcentit.

Az a baj hogy kiegészítő 125 jogsi nem a megfelelőbb dolog mert egy keveset még hozzáadhattál violna és letehettél volna nagymotorra jogsit és akkor már mondjuk 200-ért már egy jó használt nagymotort veszel anélkül hogy a höbcentit nézed.

[link]

ez nagyon állat [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó totálisan félrebeszél...


Már hogy a viharba ne néznék a köbcentit?! Meg vittél te már bármit is vizsgáztatni? 100 vizsgaállomásból kb. 1-en tudnak teljesítményt mérni hitelesen, legtöbb helyen megnézik a gépet, megmérik a károsanyag-kibocsájtását, ellenőrzik a motor és alvázszámot és viszont látás. Viszont a motorszámból azonnal kiderül, hogy hány ccm a motor.

2012. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudtommal nézik a motor teljesítményét.

Konkrétan ismertem is egy gazdag srácot akinek az apja elintézte úgy a dolgot hogy visszamínősitette kw-ban a motort hogy a fiú tudjon nagyobb motorral motorozni,és ha jól tudom most már a kategóriákat is kw-hoz vannak hozzákötve és nem köbcentihez.De ha nem hiszitek el akkor járjatok utána.Pénzért mindent meg lehet oldani!!!

2012. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még valami.

Multhét szerdán vizsgára vittem egy kocsit.Amúgy felháborító hogy kenőpénz kell ahoz is hogy rendben menjen át a vizsgán egy tökéletes műszaki állapotban lévő autó!

2012. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#4: Inkább maradj csöndben.


"Most már meglehet oldani a dolgot úgy hogy elviszed műszakira a nagyobb gépet erre az időre megoldod hogy elfojtod a motort mert ha jól emlékszem már a lóerőt nézik a jogosítványnál és nem a köbcentit. "


Nem lehet átpapíroztatni, pont azért mert nem hülyék, egyértelmű hogy a folytás a vizsga után 5perccel már nem lenne a gépben.


A jogosítványnál meg az Akorlátlan alatt számít a köbcenti IS meg a teljesítmény IS.


Ennek a mondatnak amúgy sincs értelme.


"Az a baj hogy kiegészítő 125 jogsi nem a megfelelőbb dolog mert egy keveset még hozzáadhattál violna és letehettél volna nagymotorra jogsit és akkor már mondjuk 200-ért már egy jó használt nagymotort veszel anélkül hogy a höbcentit nézed"


Egy keveset hozzárakott volna és valóban, lenne egy korlátlan jogsija, feltéve hogy betöltötte a 21-et, ami szerintem nem valószínű, különben nem azt csinálta volna.


200-ból meg olyat kapsz aminek véres a torka vagy valami kínai csoda, az értelmes, nem szénnéhajtott, 3x törött, döglődő motorú kategória 250-300környékén KEZDŐDIK.



Az meg hogy A1-es jogsihoz 250-es ZZR-t meg FZR-t ajánlgatsz még viccnek is rossz, ha láttál már motort közelről tudnod kell hogy a rendőri ellenőrzésnél körberöhögik ha azt próbálja beadni hogy 125-ös és 15lovas gépen ül.


Ha nem értesz valamihez legalább utánaolvashatnál, google a barátod, de inkább maradj csöndben.


Kérdező, te meg véletlenül se hallgass rá.

2012. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kenőpénzes dologról meg annyit hogy vagy rossz helyre vitted, vagy nem volt rendben a gép, különben NEM kell perkálni.


Ez a pénzes dolog is addig működik amíg ki nem fog egy rendőrt aki komolyan gondolja és elküldi az NKH-hoz, onnantól kezdve bukó. Meg egy balesetnél is.


Normál műszakin pedig NINCS teljesítménymérés. Egyrészt mert nem 2ft egy mérőpad, másrészt a központi nyilvántartóban bennevan a típus, ellenőrzünk egy motor és alvázszámot, ha stimmel akkor oké, és ennyi.

2012. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

vedd figyelembe hogy a műszaki vizsgaállomásokon hazudozó keselyűk vannak!és nem volt probléma a kocsival amit vittem és már hazudni akartak a világításról hogy nem jó,pedig elötte megnéztem mindent rajta.Erről ennyit!!!

és a rendőrök is bénák a gépekhez!egy motors rendőrt már igen nehezebb átvágni.De teljesen burkolt gépeknél mit tud megnézni a zsandár???

Drága a futópad?ÉS?Nagyobb vizsgaállomások mindennel fel vannak szerelve.

2012. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!