Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek? Értelmes...

Milyen motort vegyek? Értelmes válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés

16 éves budapesti srác vagyok. Régi álmom egy motor,ezzel járnék suliba,néha hosszabb utakra,de túrázni nem valószínű. most rakom le az A1-es jogsit,és ahogy kész van veszek motort is. Az első kinézett motor egy Honda CBR125R volt. Erről lebeszéltek,mert első komolyabb motor,és elég kényelmetlen is egy speed motor.

Elvárásáaim:

-125ccm maximum (nem 180/50,hanem max 125!)

-főként úton használom,tehát ahhoz megfelelő futómű

-jól nézzen ki

-ne fogyasszon sokat

- árban maximum 500.000Ft


Amiken gondolkodtam még: Gilera Runner 125(+ 2-300.000-ből tuning)

Honda CBR125R

Endurók

KTM Duke 125


2012. aug. 11. 16:32
 1/4 anonim válasza:

[link]

ez a legjobb szerintem, nagyon jó motor;)

2012. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
YZF-R 125! Nekem nagyon tetszik, keveset eszik mert 4 ütemű. De, ha nem kell ennyire gubbasztós akkor csakis CBF 125!!!
2012. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A honda cbr ből a nagyobbak jók, a 125-ös talán még nen az igazi.

Amiket érdemes lenne megnézned azok a kawasaki,suzuki

A gilera runnerek is nagyon jók kis 50ből többet is próbáltam ,azok ott vannak a szeren.Viszont nem teljesen motoros feeling mert ugyebár nincs rajta váltó,meg stb.

2012. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
CBR pici, tehát ne vedd meg, ha magas vagy, mert olyan érzés, mint egy 50-es speed, kicsit görnyedsz, fáj a csuklód stb... Én Suzuki RG125 vagy valami Yamahát vennék. (És fogok is, ha letehetem rá a jogsit:D)
2012. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!