Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első talink nem tudom milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első talink nem tudom milyen ajándékot vegyek. Lányok ti minek örülnétek? Szeretném ha csak értelmes válaszok jönnének!

Figyelt kérdés
Kb 2 éves ismerek egy lányt csak neten beszélgettünk eddig. A kapcsolatunk több mint 7 hónapja tart nap mint nap beszélünk 4-5 órákat. Többször akartunk talizni valahogy sosem jött össze mindig közbe jött valami most biztosan találkozunk 2 nap múlva és gondban vagyok egy nyakláncot vettem cicás medállal (imádja a cicákat) és zöld köveset (a zöld a kedvenc színe) és belegravíroztattam a nevét ez volt kb 4 napja de véletlen elhagytam nem tudom hol és nem tudom mit vegyek...
2012. júl. 10. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedves tőled, hogy ennyire készültél neki, de szerintem zavarban lesz, meg nem kell neki csak úgy ajándékot venned, de persze biztos örülni fog neki, hiszen személyre szabott lett. Egyébként az egyedi ajándéknak örülnék én is.
2012. júl. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló ezt nem tudom honnan szedted le de nem is fontos ezzel nem segítettél köszi. :)Am második köszi szépen h így gondolod de sajnos elhagytam és így valami szépet szeretnék gyorsan :)) mindent tudok róla ő is rólam nem hiszem hogy zavarban lesz és eléggé beleszerettem a személyiségébe. Am mivel nem hibázhatok nem tudná valaki megmondani? ^^
2012. júl. 10. 00:17
 3/6 anonim ***** válasza:
első talira szerintem egy kisebb ajándék is megteszi. pl egy szál virág (nem muszáj rózsát, de mindenképpen olyat, ami tartós) vagy egy kisebb bonbont, esetleg valami nagyon pici tárgyi ajándékot pl plüssös kulcstartó. ha már most nyakláncot akartál volna adni, később törhetnéd a fejed, hogy mit adj pl szülinapra :)
2012. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magadat vidd, más nem kell. Nem kell jelmez sem. És ki az az idióta aki azt mondta, hogy nem hibázhatsz? De, igenis hibázhatsz, és fogsz is, mert kell is. Elég ha csak 1 fokkal szebb vagy az ördögnél, nem kell aggódnod. És ami fontos, ne tervezz el semmit, ketten lesztek, nem egyedül magad.
2012. júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából azért akartam ilyesmit hogy 2 év után első találkozónk hogy legyen örökre valami róla ne csak visszagondolt emlék. :))
2012. júl. 10. 00:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Fénykép oszt viszlát.
2012. júl. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!