Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek? Mit...

Milyen motort vegyek? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

A1-es jogsim van és szeretnék venni egy motort.

Sport kategória, ami bejön.

Amiket néztem: Cagiva Mito 125, Aprilia RS 125, Honda NSR 125 és Honda CBR 125. Tudom, hogy a CBR különbözik a többitől, 4T..

Itt van a probléma, hogy nemtudok dönteni a 2- és 4T között.

Túrázni szeretnék vele, attól tartok, hogy a CBR kevés lenne, de legalább nem fogyaszt sokat. A 2T-t nem használnám ki, nem akarok se versenyezni, se száguldozni és mégegyszer annyit eszik mint a CBR, igényli a törődést, költségesebb is.. na meg hivatalosan nem is lehetne vezetni A1-gyel az említett 2T motorokat.

Mi a véleményetek?


2012. jún. 19. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

"Túrázni szeretnék vele, attól tartok, hogy a CBR kevés lenne, de legalább nem fogyaszt sokat. A 2T-t nem használnám ki, nem akarok se versenyezni, se száguldozni és mégegyszer annyit eszik mint a CBR, igényli a törődést, költségesebb is.. na meg hivatalosan nem is lehetne vezetni A1-gyel az említett 2T motorokat. "


Kérdésedben a válasz! Túrákra, nyugodt 90es tempóval bőven jó a CBR. Keveset eszik, megbízható és minek egy 2x olyan erős motor, ha te írtad, hogy ki sem használnád.


Én amúgy CBF-et vennék, jobban tetszik, de ez már magánügy :)

2012. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, egy 90-100-as utazóval bőven megelégednék.

Egyedül, amiért tartok tőle, hogy bírná-e ezt a tempót hosszabb távon is? Nem melegedne túl?

Még egy kérdés felmerült bennem, kb. 90 kg vagyok beöltözve, elbír?

2012. jún. 19. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy japán legyen ne valami olasz vagy katalán kokány szart végy olyan mintha a cigányok rakták volna össze
2012. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90kg-od alatt tuti bírná tartósan a 90et. De mivel ezek léghűtésesek ilyen melegben - mint most van - egy 50-60 km után nem árt kicsit megállni, hogy hűljön.
2012. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!