Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt kérdezném hogy most...

Azt kérdezném hogy most motort szeretnék vásárolni vagyis hitelt át vállalni de a jogosítványom 4hónap múlva lesz és nagyon meg szeretném venni, mit javasoltok? 23/F

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Vedd meg akkor, azaz válald át a hitelt.

Attól, hogy nincs még jogsid, motorod lehet!

2009. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de úgy tudom hogy csak jogosítványal lehet meg venni valaki segítsen mert nem igazán tudom hogy mi hogymi
2009. szept. 8. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elhangzott: a motor tulajdonosi jogait nem kötik jogosítványhoz, azaz lehet motorod jogosítvány nélkül is.

Ennél többet itt nem kell mondani.


Azonban a hitelező bank ELVÁRHATJA és FELTÉTELÜL SZABHATJA, hogy csak olyannak hitelezi meg az adott járművet, aki rendeltetésszerűen használni is tudja. Ez viszont bankonként, konstrukciónként eltérhet. Erre itt választ nem kapsz. Kérdezd meg a motort finanszírozó banktól.

2009. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyetertek az elottem szoloval :) masreszt meg a motor nem jogsira megy, hanem benzinre :)
2010. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!