Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionosk, hogy bírjátok?

Kamionosk, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
...ki hogy viseli, és mit tesz az éjszakai vezetés közben, hogy hamarabb teljen el? Szoktam 7.5-el menni éjszaka, de nagyon utálom. Főleg négy kézbe... Mit ajánlotok, hohy jobban ki bírjam? :)

2012. aug. 15. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én éjjel jobban szeretek vezetni mint nappal. Ami ébren tart , az a szotyi, ropi, tökmag és hasonlók :)
2012. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...én jobban szeretek éjszaka menni. 40 tonnával gurgulásztam,rádió felhangosít,és arra lettem figyelmes, hogy egyre több autó van az utakon, világosodik...

Szerintem nagy élmény éjjel menni!

2012. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tökmag, szotyi, jó zene.

Kávé vénásan :)

Jobban szeretek éjjel menni, lehet haladni, nincs a sok analfabéta az utakon, akik utálnak minket :)

2012. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ha esetleg van ülés fűtés az autóban akkor azt ajánlom, ülés fűtés bekapcsol és a fűtést/klímát hagyd 18-20 fokon hogy egy kellemes érzetet adjon és mind ez mellett nem is álmosít, frissen tart, jobb lesz a közérzeted, na meg persze pörgős zene.
2012. nov. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Zene Zene Zene.

Láne olyan ahol magyaráz is a Dj (magyarul) nem csak dion disu zeneszól. Mert az egy idő után egysíkú és altató.

Én négykezest mondjuk utálom nem vagyok túlzott társasági lény.

Mellesleg éjszaka csendesebb vezetni csak én nem szeretek ,pláne nem ismeretlen helyen. Mindíg attól tartok valami beláthatatlan fog jönni a sötétbe.

Én sok dobozos üdítőt iszok meg eszek hozzá rágcsálnivalót. Gyakran azon kapom magam hogy már meg kéne állni mert vége a munkaidőnek/vezetésiidőnek.

2013. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szántóvető ***** válasza:
100%

én nem tudnám csinálni a négykezet,csütörtökre meghalnék a kialvatlanságtól.megállni reggel 8-kor és megkezdeni a pihenőt,megpróbálni aludni,erre nem vagyok képes.

szólóban szabályosan közlekedve ki lehet bírni.

ne vállalj négykezet,egyebet tanácsolni nem tudok.

2014. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha esetleg van ülés fűtés az autóban akkor azt ajánlom,"

Ha ki már ki vagy ütve hamarabb elalszol tőle.


A négykezet én sem vállalnám. Főleg valami ismeretlennel. Ha már mindenképp el kell távoznom, akkor a saját hülyeségem miatt legyen, ne azért mert a másik nem tudta hol a határ.

2014. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én felteszem az oszkárra az utamat és már párszor belefutottam érdekes emberekbe. Vittem már csajt is aki "dolgozni" ment. lebarteleztuk a szórakoztatást :)
2015. szept. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és megbízható az oszkár? ezen már gondolkodtam én is. legalább csurran cseppen egy kis pénz... rendőrök nem szólnak érte?
2015. szept. 8. 05:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!