Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simson s51 egy jó motor?

A simson s51 egy jó motor?

Figyelt kérdés

Kérlek a wikipédiával gyertek mert abban csak a jót írják :D

a valóság érdekelne meg a személyes tapasztalatotok.



2012. aug. 12. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem már 5 éve megvan az S50-esem, és még mindig nem nőttem ki.
2012. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mit nősz ki rajta?


Vidékre biztos nem megyek motorral,(esetleg kirándulni)városi használatra pedig bőven elég a 70...

2012. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát azt növöm ki rajta, hogy gyorsulhatna kicsit jobban, lehetne nagyobb a végsebessége, lehetne kicsit jobb futóműve. Tehát hogy ne csak városban/faluban lehessen kényelmesen használni, hanem falvak/városok között is. Persze oda érek 50-el is...

Egy 250-es MZ erre már tökéletes lenne, vagy valami japán 4t.

2012. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13"gyorsulhatna kicsit jobban, lehetne nagyobb a végsebessége"


Ezesetben búcsút inthetsz a 1,5-2 literes fogyasztásnak is,amelyet egyetlen p öcsköszörű automata robogó sem tud hozni..

Gyorsulni akarsz? Kivel? XD Zöldnél simán állvahagyod az autókat (már ha nem izomkodik valamelyik)

Jobb futómű? Ja,pár csepp olajon havonta azért ne spóroljunk már! Olyan rugózása van,hogy megőrülsz.

Kinőttem...hehe

2012. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D amúgy közutón nem használnám hanem erdőben ösvényeken meg könnyeb terepen . Itt is megállja helyét?
2012. aug. 13. 20:37
 16/17 anonim válasza:
Simson után első 125-ös Honda MTX-em meg vettem és éreztem ez nem simo nagyon meg de 1 hónap után elmúlt az érzés a 130-as végsebességet se nagyon érzem gyorsnak amúgy minden tempót megszok az ember ez a rend a motoroknál.
2012. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Anonymus1986 válasza:

Én most vettem megint ez egy S51B 2-3-H motor imádnivaló.

A tirisztoros gyújtásos motor sose hagy cserben.

Az csak akkor áll le ha te le állitod.

2017. dec. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!