Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simson nagyon rossz motor?

A simson nagyon rossz motor?

Figyelt kérdés
Szóval tudnék ingyen szerezni egy simsont amit csak kicsit kéne felújítani, de nem tudom, hogy érdemes-e. Azt szeretném kérdezni ,hogy nagyon sok idő mire felgyorsul 50-re?

2012. aug. 10. 11:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia , nem volt még simsonom, de abból is többféle van! a vááltós 50 es mz alakú simson az kb 50-60 at megy, ezt a sebességet nem sok idő alatt veszi fel , de többet nem szokott menni. Ha ingyen tudod szerezni akkor intézd be magadnak, most a felújításnál megint nem írtad hogy mi baja van, de ha a motorja nem sérült akkor szerintem 20-40 rugóból megvan és akkor lehet vele ökörködni :)
2012. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Motorja full jó, működik csak a tank rozsdás meg az egyik kerék lyukas. Az nem baj ,hogy ha csak 60-at megy, úgyis csak városba mennék vele.(kisváros)

Amúgy S51-es simsonról van szó

2012. aug. 10. 11:30
 3/12 crx-es ***** válasza:
simson olcso jó kis motor én ha leteszem az m jogsit akor biztos azt veszek
2012. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Első vagyok! A kereket te is megtudod foltozni, ha nem nagy a lyuk rajta. A tankba pedig beleöntesz fél liter benzint, beleraksz egy 25-30 cm hosszú láncot, bezárod és elkezded rázni. Persze nem túl vadul mert akkor ütésnyomok lesznek rajta. Addig rázod amíg úgyérzed hogy lehúllott a rozsda. Akkor kinyitod, kiöntöd belőle a benzint meg a láncot, aztán még párszor kiöblíted és kész. Ha pedig kívűl rozsdás akkor csiszolópapírral megdörzsölöd és lefújod egy 500 forintos spray fesékkel.
2012. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A simson nem rossz motor, mindent lehet hozzá kapni, viszonylag kis pénzből lehet tuningolgatni is.
2012. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ,akkor megcsinálom!

Tuningolgatni nem akarom ,úgy vagyok vele ,hogy ezt nem arra tervezték hogy 100-al menjen ,meg akkor hamar tönkre is megy meg sokat fogyaszt.

2012. aug. 10. 11:44
 7/12 anonim válasza:
Csak tipp volt. egyébként nem az ész nélküli tuningolásra gondoltam, de egy 60asra fúrástól négy felömlővel még erősebb lesz, de nem sokkal gyorsabb és nem teszi tönkre a főtengelyt meg mást se.
2012. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! Ez "a vááltós 50 es mz alakú simson" ez melyik??? Miért van automata is? Az látszik hogy nem volt sok Simsonod!
2012. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 simsonos3 ***** válasza:
Kicsit felújítani? Egy tankmosás nem nagy újítás, szóval nyugodtan szerezd meg és használd! Kezdő motornak, meg a legjobb! :)
2012. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ja_az_van ***** válasza:
És ha nem akarsz sokat szivni a karburátor tisztitgatással akkor a benzincsöre rakj uj benzinszüröt. kb.300-400 ft.
2012. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!