Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simson s51 egy jó motor?

A simson s51 egy jó motor?

Figyelt kérdés

Kérlek a wikipédiával gyertek mert abban csak a jót írják :D

a valóság érdekelne meg a személyes tapasztalatotok.



2012. aug. 12. 16:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A Simson S51 már minimum 40 éves konstrukció. Kezdő motornak jó. Ha inkább váltogatni akarsz akkor jó. Ha szereted magadnak kerni az olajat akkor jó. Ha rendbe van tartva akkor jó.


Nem vagyok egy nagy motoros, de nekem nem kéne :)

2012. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A szimó a 80-as években élte a virágkorát, sokan még mindig a bűvöletében élnek, de ma már abszolút nem mondható jónak.
2012. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez egy kezdő motor lenne.Úgy 50-60 ezer körül szeretnék venni egyet. Amúgy egy 15 éves fiú vagyok
2012. aug. 12. 16:57
 4/17 anonim ***** válasza:

Sokkal biztonségosabb,mint ezek az igen elterjedt kiskerekű turmixgépek.

Feleannyiból javítható,ha karba van tartva,gyakorlatilag nem romlik el.

Írjak rosszat is? Szeret lelazulni a könyékcső XD

2012. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért tökéletes választás. Olcsón javítható, könnyű szerelni. Egyedül az nem tettszik nekem benne hogy rossz úton könnyen lekoppan az első teleszkóp. Pedig nincs semmi baja, ez ilyen.

Vehetnél robogót is de azon nem tanulsz meg váltani. A robogók se mennek többet gyárilag mint a Simson, csak csal az órájuk mint az állat. A Simsoné is mondjuk, de nem annyira. GPS-el 60-62 körül van a végsebessége. Gyárilag is ennyi van megadva. Aki azt mondja hogy 75-el megy a gyári Simsonja az hazudik. Max óra szerint megy annyit.

2012. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Feleannyiból javítható,ha karba van tartva,gyakorlatilag nem romlik el. "

Ha karban van tartva, akkor a turmixgép sem romlik el. Karbantartás...

2012. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért van rosszhírük a simsonoknak(legalábbis itt),mert a sok kis boyracer /ha nem indul első rúgásra/ keres egy csavarhúzót,és elteker rajta minden csavart amit talál...


Majd jönnek ide óbégatni XDdd

2012. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Inkább a titka az egyszerűségben rejlik.

Ha úgy nézzük jó. Könnyen javítható.

Teljesítménybe nem túlzottan jó.

2012. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kezdő motornak tökéletes, de azt is számítsd bele, hogy nagyon hamar ki fogod nőni. (Saját tapasztalat.)
2012. aug. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Most nyár elején vettem. Úgy éreztem hogy húz mint az állat és fúú de gyorsan megyek. Mostanra ez az érzés elmúlt. De így van ez minden motorral. Előbb-utóbb kinövöd.
2012. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!