Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van eselyem ugy kamionos leni...

Van eselyem ugy kamionos leni hogy csak a magyar nyelvet tudom az angolt nem csak egy par szot?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 22:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó hozzászólóval(is) egyet értek,bár szerintem sokkal nagyobb baj az, hogy az ilyen emberek,mint a kedves kérdező is,miután megszerezte a szükséges jogosítványokat egy kis faluban egy Ifával,azután egy 400-500 lóerős szerelvényt vezet Budapest agglomerációjában, vagy akár egy autópályán, vagy akárcsak a Ferihegyi gyorsforgalmi út magasságkorlátozása alatt. Ezzel a hozzászólásommal NEM a kérdező megbántása volt a célom!!!
2012. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Norb1974 válasza:
Azért mert nem tudsz nyelvet lehetsz kamion sofőr mivel jogsi kell hozzá :) Igaz sajnos nagyon sok sofőr dolgozik a szakmában aki a Magyaron kívül nem beszél más nyelvet.Én is találkoztam már nem eggyel.Akkor van gond ha megállít a BAG vagy a rendőr vagy a felrakón lerakón kell beszélni a spedicióval .De ha fogékony vagy ragad rád annyi amivel lehet dolgozni.
2012. szept. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem szükséges hozzá angol tudás, de jó, ha van. Egyébként, néhány cég megköveteli, bár csak az alapfokút és vizsga nélkül.


Ami viszont mindenféleképpen kell:


C+E kategóriás jogosítvány (az E-t csak akkor teheted le, ha már van 2 éves a C-d)

GKI igazolvány

Minimum PÁV III-as alkalmassági

102-es orvosi

Ha veszélyes anyagot is akarsz szállítani, akkor kell még egy ADR vizsga is.


Ez volna az egész!


Üdv: egy kamionos

2012. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hat penzben is bene van amig meg csinalod de en ugyis meg fogom csinalni valahogy imadom csak bele gondolok s akarom.:D
2012. szept. 10. 09:04
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kell nyelvismeret, rajtad áll, hogy mennyire találod fel magad. Az évek során a nyelv az úgyis ragad rád, mint a kosz :) A fontosabb szavakat akaratod ellenére is megtanulod.
2012. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!