Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van eselyem ugy kamionos leni...

Van eselyem ugy kamionos leni hogy csak a magyar nyelvet tudom az angolt nem csak egy par szot?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne sok, főleg, hogy a magyarral is hadilábon állsz!
2012. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen igen a magyart azert nem hasznalom helyesen mert nem magyar a bilentyuzetem de kb meni eselyem van bekerulni egy ceghez ?
2012. aug. 10. 22:13
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Tehát a kérdésed helyesen:

"Van eselyem ugy kamionos leni hogy meg a magyar nyelvet is alig tudom?"


Nincs XD

2012. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem kel kioktas hogy hogyan lehet bealitani hogy a bilentyuzet magyar legyen tudom en is de maga a bilentyuzet is angol es ha agepen atalitom hogy HU legyen akkor nem tudom hogy mi hol van de hagyuk nem ez volt a kerdesem.!

Es kox a valaszt amugy tudtam hogy van belfoldi aruszalitas de en nemzetkozire akarok meni.

2012. aug. 10. 22:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszoló: Nem tudtad, hogy csak a magyar billentyűzeteken lehet a "nny" és hasonló kombinációkat bepötyögni? A többi billentyűzet kialakítása és működése miatt nem alkalmas két- vagy többjegyű mássalhangzók, nagy betűk és írásjelek használatára. Ez van sajnos.
2012. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jó lenne azért legalább egy alapfokún tudni. Ha nem akarsz nem kell belőle vizsgázni.Azért is jó lenne,mert ha gond lenne az áruval,vagy bármi gond van,legalább megértsd hogy mit is akar mondani.vagy hogy te mit is akarsz mondani.
2012. aug. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

aha es ezt valahol meg tanitsak az iskolan kivul mert mar aba hagytam?

Vagy magamtol kelene most megtanulnom angolul?

2012. aug. 11. 08:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Vehetsz könyvet,meg cd-t. De ha így se tudod megtanulni,akkor magán tanárt is fogadhatsz(jó pénzért) Vagy van még egy ötletem. Feliratos filmet nézel.Ott még a kiejtést is hallhatod. NÉha én is onnan veszek 1-2 mondatot,amit még én sem tudok.
2012. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
oke kox a jotanacsot:)
2012. aug. 11. 10:35
 10/15 anonim ***** válasza:

"Es kox a valaszt amugy tudtam hogy van belfoldi aruszalitas de en nemzetkozire akarok meni."


Akkor nem csak írni nem tudsz, hanem fogalmazni sem! A kérdésben nem szerepelt, hogy nemzetközire mennél, csak az, hogy nem tudsz írni-olvasni!


A kox pedig a doppingszert jelent! Már sz betűt se lehet angol billentyűzeten leütni (kösz)? Jó hogy az összes analfabéta, vagy "trendy" majom az angol billentyűzettel takarózik!

2012. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!