Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pannónia P20-as mennyit érhet?

Pannónia P20-as mennyit érhet?

Figyelt kérdés
Darabokra van szedve a padláson, de elvileg minden alkatrésze megvan az utolsó csavarig. Papírjait nem tudom hogy előkerülnek-e még.
2012. aug. 6. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy kosár alkatrész egy Ősöreg motorhoz ??

-Semmit.

Rakd (rakasd) össze üzemképesre.

Ha jó állapotú akkor az már kuriózum,muzeális darab és papírok nélkül is százezres nagyságrendű érték.

2012. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kivéve ha nem rohadt szét a padláson. Egy rozsdakupac nem ér olyan sokat.

De ha jó állapotú akkor megéri összerakni.

2012. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
így kosárban adnának érte szerintem 70-et.Ha a papírjai előkerülnek 120-130 körül.Ha össze rakod 110 körül kel el.ha nagyon jó állapotban van akkor ennek az ára csak felfelé fog emelkedni
2012. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel régi motor és már nem gyártják a leg apróbb alkatrész is ér pár Ft-ot.


Ha minden alkatrész megvan, akkor papírok nélkül, állapottól függően 60-100k.

Ha rozsdásodnak az alkatrészek(ami nem baj, ha nincs csipkésre rohadva) akkor 60, ha a festés menthető állapotú(gyári festés van rajta amit meg lehet menteni és úgy felújítani) akkor 100 körül inkább.

Mivel p10-ből nem csináltak annyira sokat(mondjuk T5-höz képest) lehet kereslet rá.

De papírok nélkül alkatrésznek vagy szobadísznek jó csak sajnos.

Ha megvannak a papírjai akkor az kb +40k, ha még ráadásul át is lehet íratni az meg még több.

De ha csak a rendszám megvan talán az is lehet kiindulási alap(bár ha van is gondolom régi rendszám, de talán az alapján is vissza lehet keresni az utolsó tulajt)

2012. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A padlásra nem jellemző, hogy nedves hely lenne. Így rozsda nincs rajta. Azt nem mondom, hogy makulátlan a fényezése, de nincs rossz állapotban.

Az utolsó tulaj ismert. Haverom faterja volt, már amíg élt. Rendszáma nincs, gondolom ki lett vonatva a forgalomból, mielőtt a padlásra került. A fater egyébként autószerelő volt még a Ladák fénykorában, elég gondosan elrakott hozzá mindent. Hogy mért lett szétszedve, az jó kérdés, azt nem tudom pontosa.

A haverral tervezzük, hogy ha egyszer sok időnk lenne, akkor elkezdenénk összerakni. Csak utána kéne nézni valahogy, mert pl a váltóban minden apró alkatrész nem tejesen egyértelmű, hogy hova jön.

Ha végre sikerülne működőképesen összerakni, nem valószínű hogy eladná, csak kíváncsiságból kérdeztem, hogy mit érhet egy ilyen régi motor.

2012. aug. 7. 07:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon függ az állapottól, tényleg 40 és 100 között bárhol. És főként nem olyan dolgokon múlik amit egy pillantásra meg tudsz állapítani, hanem olyanoktól amihez gyakorlott szem kell. Persze meghirdetheted drágán akkor is ha nem túl jó, a vevő valószínűleg fel fogja érte ajánlani a piaci árat.


Egyébként ha környékbeli vagy szívesen megnézném, sőt ha eladó (és van papírja), akkor én vevő lennék rá. Ha érdekel dobj egy privátot esetleg. :)

2012. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!