Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehetne egy 50es gépnek...

Hogy lehetne egy 50es gépnek ojan tötyögös alapjárati hangot adni amikor meg odarántom a gázt akor meg hangosan dűbörögjön?

Figyelt kérdés
Ara gondoltam h a hengertöl jön le a csö és lasan szélesedik az átméröje. Meg valamijen fojtást vagy akadájt a gázoknak tenék bele. 2T röl lene szó!

2012. aug. 4. 17:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na mi van már csak azzal tudsz érvelni, hogy "hüje" vagyok? Végül is tök logikus, hogy az a hülye aki számolni is tud meg helyesen is tud írni. Te vagy az ész aki se számolni se írni nem tud. De legalább annyit megcsinálhatnál, ha már nem tudsz helyesen írni, hogy leírod a mondatot és utána megnézed, hogy hol van aláhúzva és kijavítod. Ha már arra adod a fejed, hogy írásba kérdezel, akkor tedd azt helyesen. Más az amikor húsz mondatba van két hiba és más az is amikor két mondatba van húsz hiba.
2012. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Inkáb nem alacsonyodok le a te szintedre és ndm piszkállak!
2012. aug. 5. 13:12
 13/19 anonim ***** válasza:
Hozzám neked nem lealacsonyodni, hanem felérni kell. (Látom még mindig nem tudsz írni.)
2012. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
T@n@j m@g @lk@lm@zk@dn@ @z @r@sh@z ! Na mit írtam?
2012. aug. 5. 14:45
 15/19 anonim ***** válasza:
Hülyeséget. De ezt már a legelső kommentembe is írtam.
2012. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Agyilag nulla 66éves ember vagy akivel az unokák nem tudnak mit kezdeni és fölregisztrálták a gyakorira hogy ne öket b@szogasd!
2012. aug. 5. 17:47
 17/19 anonim ***** válasza:

Most se talált. Nem vagyok 66 éves öregember és még unokáim sincsenek. De most őszintén kérdem: Ha én agyilag nulla vagyok, akkor te aki mint kiderült, hogy te vagy a megtestesült böszmeség, mert se számolni, se írni, se egy értelmes mondatot kinyögni nem vagy képes te mi vagy?! Annyira hülye vagy barátom, hogy nem veszed a lapot, hogy minden kommentemmel a porig oltalak és odáig nem ér el, hogy nem írsz többet. Rendesen kő buta lehetsz, mert ha lenne egy csöpp eszed már rég hagytad volna az egészet a francba. Mert én speciel kiröhöglek, hogy hogyan lehet egy ember ilyen hülye és szerintem azok is ugyan ezt teszik akik a válaszokat végigolvassák. Írhatsz már ide bármit! Senki nem mossa már le rólad, hogy nem egy 12 év körüli gyökér vagy akinek fingja sincs semmiről, csak a kis kávédarálójára veri a kis kukiját. De, hogy legyen egy kis örömöd az életbe, hogy érezd a törődést kijelentem, hogy én befejeztem. Nem írogatok ide többet. Csak pusztán kíváncsi voltam, hogy van-e annyi eszed, hogy leállsz-e az értelmetlen kommentekkel amiket ideszartál. De hát úgy néz ki, hogy nem volt. Őszintén remélem, hogy mire felnősz nem ilyen leszel mint most. Mert ilyen emberekre nincs szüksége a társadalomnak. Üdv!


U. i.:Nyugodtan fröcsöghetsz még itt értelmetlenül mert már a f@szomat se fogja érdekelni.

2012. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Örülök neki h töbet nem irsz! Ugyis adig irogatam volna a komenteket még ugy fel nem idegesitelek hogy töbet még az orodat sem teszed ide! Azért elég könyen sikerűlt!
2012. aug. 5. 19:21
 19/19 anonim válasza:
Édes Istenem mi megy itt. Kérdező,szerintem inkább te dübörögtesd a Magyar Helyesírás Szabályai című könyvet,és ránts oda az oldalaknak,olvasgassad, és lehet hogy később észreveszed mekkora nyomorult életképtelen képződmény vagy.Sajnos Magyarországon egyre több ilyen retardált ember van.Mi lesz így velünk? :/
2012. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!