Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehetne egy 50es gépnek...

Hogy lehetne egy 50es gépnek ojan tötyögös alapjárati hangot adni amikor meg odarántom a gázt akor meg hangosan dűbörögjön?

Figyelt kérdés
Ara gondoltam h a hengertöl jön le a csö és lasan szélesedik az átméröje. Meg valamijen fojtást vagy akadájt a gázoknak tenék bele. 2T röl lene szó!

2012. aug. 4. 17:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba! Egy fránya 14 szavas mondatot nem tudsz leírni hiba nélkül. Inkább tanulj meg írni, minthogy mindig hülyeségre gondolsz.
2012. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kérdező. Egy 50ccm-enk soha nem lesz ilyen hangja, ha esetleg lesz is, az már rohadtul nem egészséges és rövid úton belül tönkreteszi a motorod.
2012. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Elsö!

Mielöt az írásomat kritizálod, inkáb néz sajátmagadba és tanulj meg számolni! Mert a kérdésbe egyetlen 14szavas mondat se nincs! Biztos hogy egy mániákus magyar tanárnö vagy és a nyári szünetben nem tudsz valamit kezdeni magadal! Ezért azt a sok idödet it töltöd a gyakorin és azokat az embereket piszkálod akiknek nincs idejük az ijen aproságokra idejük!

2012. aug. 4. 18:30
 4/19 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Elsö!

Mielöt az írásomat kritizálod, inkáb néz sajátmagadba és tanulj meg számolni! Mert a kérdésbe egyetlen 14szavas mondat se nincs! Biztos hogy egy mániákus magyar tanárnö vagy és a nyári szünetben nem tudsz valamit kezdeni magadal! Ezért azt a sok idödet it töltöd a gyakorin és azokat az embereket piszkálod akiknek nincs idejük az ijen aproságokra idejük!"


Ülj le fiam 1-es!!

2012. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Na szerintem az ijen tanárokat verik meg mai a gyerekek! Öszintén jól is teszik a gyerekek!
2012. aug. 4. 20:01
 6/19 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Idáig nem kötöttem bele a helyesírásba. De kedves Kérdező, valóban borzalmas a helyesírásod is és a fogalmazásod is. Kellet egy 5 perc mire dekódoltam a szöveget.

2012. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Öcsém te akkora nyomorék vagy! Az előző kommentet nem is én írtam és képzeld nem vagyok magyar tanárnő, de még tanár se. Én odafigyeltem magyarórákon és megtanultam helyesen írni. Megszámoltad, hogy hány szóból állnak a mondataid? Szánalmas. Segítségképpen megsúgom, hogy az első mondatod kötőszavakkal együtt és feltéve a "h" a "hogy" szócskát akarja jelenteni 14 szavas. Az ilyennek nem motort, de még egy lyukas camping biciklit se adnék. Aki ekkora nyomorék az járjon gyalog, de csak addig amíg el nem ütteti magát egy kocsival!
2012. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja meg, hogy én nézzek magamba? Nem inkább neked kéne, aki ideszarik néhány sort és a másik alig tudja kibogozni, hogy mit akarsz? Továbbá azt is megsúgom, hogy a tanárok nyáron IS dolgoznak, szóval ha tanár lennék nem biztos, hogy itt ülnék a gép előtt. Te dumálsz arról, hogy miért verik meg a tanárokat? Az az ember azért dolgozik, hogy ne ilyen hülyén nőj fel mint amilyen most vagy. Ezen gondolkozz el, és ne azon, hogy hogyan lehetne a kávédarálódnak dübörgős hangja. De, hogy a kérdésedre is válaszoljak: Önts a hengerbe egy doboz légpuskalőszert és indítsd el. Olyan hangja lesz mint amilyet szeretnél. Persze ha nincs légpuskalőszer a kis csapágygolyók is megteszik! Még jobban is megy tőle. Amúgy meg bizonyított tény, hogy ezen az oldalon a legtöbb irodalomtanár és nyelvtantanár a Közlekedés témakörbe lelhető fel!
2012. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Senkinek se kötelezö a kérdésre válaszolni! Ha nem tudod kibogarászni a kérdést(mert ojan h..je vagy) akor menj a következö kérdésre!
2012. aug. 4. 23:10
 10/19 anonim ***** válasza:

Rakj rá valami sportosabb kipufogót attól jobb hangja lesz. De egy 50 cm3-as motortól ne várj csodákat.


Csak hogy én is kötözködjek egy kicsit. 27 helyesírási hiba pár mondat alatt? Nem semmi. De a hülye pontos j-vel? Ez viszi a pálmát. :)

2012. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!