Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért tartják a Suzukit rossz...

Miért tartják a Suzukit rossz autónak?

Figyelt kérdés

Van egy nagy Audink és egy kis Suzunink (új Swift). A városban sokszor inkább a kis autóval járok, városban jobb, dinamikusabb, szeretem. Volt már sok kis autóm: Toyota Yaris, Skoda Fabia, Fiat Punto, de a Suzuki Swift a LEGJOBB szerintem A KIS AUTÓK KÖZÖTT műszakilag is, esztétikailag is.


Vagy még a régi Swift miatt ragadt rá a rossz hírnév? Motorokban kifejezetten jó a Suzuki, szerintem már autóban is. Vagy van valaki más véleményen?



2012. aug. 4. 00:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a lényege a biztonságos karosszériának: törnie kell. Ha úgy viselkedik mint egy tégla, akkor szörnyethalsz. Nem véletlenül olyanok a Forma-1-es autók, mint amilyenek.
2012. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Pontosan, van hogy ripityára törik, csak a pilótafülke marad egyben, hogy megvédje a pilótát. De a lassulást a kerekek/orrkúp/oldalsó elemek nyelik el.
2012. aug. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Egy kis varosi koccanas eredmenye volt h TOTALKAROS lett. Nem tort, én nem is azt irtam h tort. A Suzuki egy tomeg auto mindenkinek olyanja van mert olcsobb, de meg is latszik...
2012. aug. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
0%
A masik hogy mivel magyarazhato az hogy nem nyilt ki legzsak? Egy vasonat uj autorol van szo megis selejt. Semmit nem er az auto, vannak emberek akik vedik.. Elhiszem. De a Suzuki lenne a legutolso auto amit meg vennek. Kedves kerdezo az Audival meg mindig jobban jarsz....
2012. aug. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Megint egy hülye kérdés, egy -két kivételtől eltekintve hülye válaszokkal...
2012. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege az lett volna, hogy a többi kis autóval összehasonlítva miért tartják rosszabbnak, amikor minden szempontból jobb, mint a hasonló Yaris, Fabia, Punto, stb.
2012. aug. 4. 09:04
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

00:27 "Totál károsra tört egy ismerősömnek a Swiftje miközben nem is volt nagy baleset éppségben kiszállt az autóból."


Tudod te mit takar a "totálkáros" kifejezés??

Nem azt,hogy torzsáig tört a kocsi,hanem hogy a piaci értékét meghaladja a javítás...

2012. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Elhiszem. De a Suzuki lenne a legutolso auto amit meg vennek. Kedves kerdezo az Audival meg mindig jobban jarsz...."


Persze, hogy jobban jár, nincs egy kategóriában a kettő autó, ettől hüly.eség amit mondasz. Olyan mintha azt mondanád, hogy egy puskával jobban jár mint egy bunkóval.

2012. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60 kilométeres sebességgel tesztelik a törést. Felette nem is érdemes, mert minden autó ripityára szakadna.
2012. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
A motorja nagyon jó! Csak a kasznija, futóműve, kárpitja elég silány minőségű, szóval ezeket a része olcsók. Amikor tervezték gondolom csak annyit akartak vele hogy műszakilag rendben van a többi nem számít.
2015. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!