Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan szulok, akik...

Vannak itt olyan szulok, akik rossz anyanak/apanak tartjak magukat? Miert ez az erzes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Én.Igyekszem erőn felül teljesíteni,de a türelmem véges...és túl hamar pattan el a cérna.

Na,nem bántom a gyerekemet.Csak kiabálok.De ezt sem kéne.

2011. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.Mentségemre legyen mondva,egyedül,tök egyedül nevelem a gyerekemet.Bár,így leírva...ez sem mentség...
2011. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én sokszor tartom magam rossz anyának. Azért, mert sokszor nincs elég türelmem a gyerekemhez. Szeretem, imádom, az életemet adnám érte, de van, hogy elveszítem a türelmemet és ordítok vele....
2011. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mert 1-1 alkalommal felemeli egy anya a hangját, attól nem rossz szülő. Mindenkivel előfordul.

Bár sajnos nekem még nincs gyermekem.

2011. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én is a türelmetlenségem miatt érzem magam sokszor rossz anyának.Nem az okkal történő kiabálásokról van szó,hanem amikor pl. tanulok az elsősömmel és a másfél éves nem hagy minket,előfordul,hogy vagy a picivel szemben emelem fel a hangom,vagy a nagyon töltöm ki a saját bénaságomat,vagyis hogy nem tudom megfelelően,kellő türelemmel terelgetni őket.Na ez a gáz nálam.Utólag szégyenlem magamat,de akkor is olykor megtörténik.
2011. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Segítség nélkül nevelem és néha sajnos úgy érzem, hogy túl sok belőle. Még a wc-re se hagy egyedül menni és olyankor már majdnem sírok az idegességtől. Mindig eszembe jut, hogy mások milyen jó szülők, mindig mosolyognak a gyerekeknek, én meg hárpia vagyok. Néha a hangom is felemelem, persze nem bántom. De már a hangosabb szavaimat is megbánom és elásnám magam.
2011. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem is a turelmemmel van problemam... Masfel honapos babam van, es persze a babak sirnak akkor is, ha semmi bajuk, s ez engem kikeszit... Mar kicsit felemeltem ra a hangom, hogy megis mikor lesz szives elhallgatni(bar tudom, hogy valaszt nem kapok kerdesemre, es azt is tudom, hogy ettol nem fog elhallgatni...), s szegenykem ugy megszeppent...

Sz@rul erzem magam, amiert nem vagyok mindig mosolygos, turelmes, boldog, kiegyensulyozott anyuka, mint ahogy itt sokan(...) es mar mind az jar a fejemben, hogy lehet ez nem is szeretet amit erzek, es hogy mennyire sz@rul csinalom a dolgokat.. meg ilyen es ezekhez hasonlo gondolatok jarnak a fejemben... Mar jon, hogy bomboljek mert rossz anya vagyok...


20 eves vagyok, s mint sokan masok, en is egyedul nevelem(bar szuleimmel elek, de nem varom el a segitseguket. Ha kernem segitenenek, de csak akkor szolok, mikor tenyleg komolyabb helyzetrol van szo.)


Megis mit kene tenni, hogy ne legyek "rossz"?

2011. jan. 22. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyi,egyedül neveled őt,még benned van a saját keserűséged is.A gyereknevelés még teljes családban is nehéz feladat,az ilyen pici baba még sokszor sír,mert fáj a hasa stb.Te alig alszol éjszaka,ezért sokkal ingerültebb vagy.Hidd el,minél nagyobb lesz,annál könnyebb.Majd mikor átalussza az éjszakát,vagy legalábbis nem kel fel két óránként,akkor te is többet alszol és helyreáll a rend.Ne aggódj!!!És annak örülj,hogy van egy pici babád,mostantól már nem leszel egyedül,ő borzasztóan szeretni fog téged és te viszont őt.Ez csodálatos érzés,csak légy még egy picit türelemmel,mert ez a legnehezebb időszak!
2011. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!