Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv. Suzuki RG 125 Gammám...

Golderado kérdése:

Üdv. Suzuki RG 125 Gammám (89') csak tolásra hajlandó indulni. Se hidegen se melegen nem sikerül berúgni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Karbit kipucoltuk,gyertyát raktam már bele 10et is de semmi változás.Menni egyébként megy mint a veszedelem,de idegesít hogy miért nem tudom berúgni.Erre várnék válaszokat.

2012. júl. 30. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rugásra megforog? CDI gyújtás van benne? Akksi van? Mennyire tolod meg? (Sprintelsz le a hegyről és 2-esbe próbálod, vagy ráülsz, és rollerozással 1-be indul?)
2012. júl. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Rugásra megforog? CDI gyújtás van benne? Akksi van? Mennyire tolod meg? (Sprintelsz le a hegyről és 2-esbe próbálod, vagy ráülsz, és rollerozással 1-be indul?)



CDI van benne igen,akksi féléves,tolásra 4-5 méter és 2esbe beindul,de rollerozással is 1esbe igen.Rugásra megforog de csak addig míg rúgom.Ha egy kis benzint öntök a hengerbe akkor elkapja rúgásra,de lefullad rögtön.

2012. júl. 30. 17:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom... Az egyetlen, amit megpróbálhatsz, hogy másik CDI-t próbálsz, másra nem tudok gondolni... Jól be van állítva minden ugye? (A CDI-t kölcsönbe szerezz, akár más mociról, csak ugyanezt tudja, azzal kérdés, hogy beindul-e... Mivel nem mai gép, lehet egy olyan hibája, hogy az öreg CDI, mint más öreg elektromos eszköz csak nagyobb szuflától kezd el működni, ez természetes dolog, egy idő után elromolhat... Lehet, hogy máshol van a hiba, de engem az utóbbi 3 motorommal ez kísértett...)
2012. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hmm értem.Nekem mondott már mindenki mindent.Hogy kicsi a kompresszió,hogy a karbi rossz,de még nem jöttem rá mi a baja.:/ megpróbálok szerezni valahonnan egy CDI-t más lehetőség nem lévén.Esetleg nem tudsz olyan helyet ahol tudnék szerezni egyet?
2012. júl. 30. 17:53
 5/12 anonim ***** válasza:
A gyertyakép sokat elárul.
2012. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor megyek vele pár km-t és megnézem.Köszi hogy írtál.
2012. júl. 30. 19:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy milyen lett. Vagy egy éles kép, a gyertyára fókuszálva (!!) még jobb lenne.
2012. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Öööö minden ok!:) Beállíttattam a karbit és indul:) Annyi a gond vele hogy a szivatót azt kéri minden inditásnál.:/:)
2012. aug. 1. 19:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak hidegindításnál kérheti. Ha melegen is kéri, akkor ott valami nem oké. Valószínűleg kevesel, ha pedig kevesel, akkor ragadni fog. Főleg, ha hajtod.
2012. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem.Mi az hogy ragadni fog???Hol lehet még a gond?Karbifelújító szett lehet megoldaná a problémát???
2012. aug. 2. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!