Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 2001-es autó...

Haaat kérdése:

Suzuki Swift 1.3 2001-es autó féleségbe, milyen értelmesebb ülést javasoltok?

Figyelt kérdés

Szia népek! Milyen ülést tegyek, szegény kis zöld 1.3-as szuzukimba, hogy a 190cm-el azt mondhassam, hogy kényelmes? :D


És a gatyám se menjen rá?


Előre is köszi a válaszokat! :)



2012. júl. 27. 20:57
1 2
 1/14 zsoltika75 ***** válasza:
valami franciát renault citroen pl.
2012. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 zsoltika75 ***** válasza:
bontóba kell megnézni!
2012. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vezess a hátsóülésről, mint a Hightower a rendőrakadémiában :D
2012. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Oké oké...de én nem értek az autókhoz. Férfi létemre, inkább az informatikához konyítok.


Szóval...fogom magam, bemegyek egy bontóba, és azt mondom...szuzukim van, mit tudtok adni, ami faja?!


És egy az egyben kikapom az autóból, és passzolni fog bele, a...pl francia ülés?

2012. júl. 27. 21:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy nem fog passzolni... Csináld úgy mint a Lada Nivások. Vesznek valami kényelmes ülést és átfúrják a padlólemezt és oda csavarozzák. Bár én sajnálnám átfúrni a Swiftet.
2012. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem add el és vegyél egy nagyobb autót. 195 cm magas vagyok, ültem, s vezettem is suzukit, de nem sikerült nekem sem normálisan beállitani az ülést és nem is tudnék kb elképzelni olyat, amitől ez megváltozna. Meg aztán minusz 1 fővel csökken a szállitható személyek száma. Egy golf 3-4-ben már elférnél tökéletesen, de még egy kis renault clioban is. Volt barátnőm bátyja nálam is magasabb, aztán több éve azzal járkált.
2012. júl. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
swift gti ülését
2012. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hmmmm... Clio...hát nem tom...lehet nem hülyeség, csak francia, és a francia autóktól félek. :)


Egyébként a szuzukim automata váltós és klímás...ennek megfelelően városban, 10-10és fél litert eszik. :D

2012. júl. 28. 15:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne félj a francia autótól. Megbizható az, csak egy hülye elkezdi, azt az összes többi nyomja a hülyeségeket úgy h nincs is olyan autójuk. Több ismerősömnek, barátomnak is van francia autója, azt semmi bajuk vele!
2012. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Művész úr! Nem lehet, hogy a hiba az ön készülékébe van? Én is 190 cm vagyok és simán elférek a Swiftemben! ;) Bár írtad, hogy nem konyítasz az autókhoz, de egy Swift után egy Clio??? KHM... hát, inkább maradj az informatikánál... Megtanulni váltani és letekerni az ablakot biztosan nehezedre esne. Ezek után nem csodálkozom, hogy szegény kocsi 10 liter környékén zabál! Na de, mivel neked nem a fogyasztással voltak gondjaid, hanem a a kényelemmel így arra is kitérnék. Ez csak úgy lehetséges, hogy veszel egy ülést és belemaszekoltatod! ;) Erre a célra egy ügyes és kreatív sufni mester is megfelel, nem kell ezért márkaszervizbe rohangálnod. Ami a Renault-ot illet. Amíg egy Renault rendesen karba van tartva addig megyen, mint az álom. Ha a tulaj már lelakta onnantól fogva drága summa míg kipofozza az ember fia. :(
2012. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!