Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 2001-es autó...

Haaat kérdése:

Suzuki Swift 1.3 2001-es autó féleségbe, milyen értelmesebb ülést javasoltok?

Figyelt kérdés

Szia népek! Milyen ülést tegyek, szegény kis zöld 1.3-as szuzukimba, hogy a 190cm-el azt mondhassam, hogy kényelmes? :D


És a gatyám se menjen rá?


Előre is köszi a válaszokat! :)



2012. júl. 27. 20:57
1 2
 11/14 zsoltika75 ***** válasza:
az én swift sedan-om 6-ot városban
2012. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen a Suzukinál szeretnél maradni akkor javaslom cseréld le manuálisra, de ha tudod fizetni a sok benzint, akkor oké, én a helyedben amúgy tetetnék bele lpg-t. De most nem a fogyasztásról és a váltásról van kérdés hanem az ülésről. ahogy fentebb írták, keress egy sufnimestert, menj ki vele egy bontóba és nézzetek szét a roncsok között, aztán valahogy operáljátok bele, ezt tudom javasolni.
2012. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm srácok! Hát ez az autó rám maradt...átvettem, mert olcsó a törlesztője. :) Jó nekem a manuális is, meg a kézzel tekerős ablak is, csak legyen benne klíma. :D
2012. aug. 5. 14:30
 14/14 anonim ***** válasza:
A klímától majd jól kihullik a hajad. Egy olyan kis konzervdobozba értelmetlen klímát berakatni... lehúzod az ablakot és annyi.
2012. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!