Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van nekem egy Suzuki Katana...

Van nekem egy Suzuki Katana r50 injection robogóm.2007-es évjárat ha jól tudom nem is jött ki újabb típus. Tuningolni lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet tuningolni vagy legalább a folytást kivenni belöle h ne 70Km/h-nál szabályozzon le.Mert most kivetettem belőle a fojtást és igy 70km/h-nál lassul egyet a motor de néha megy 75km/h is és azután fog egyet a motoron.A folytást egy GameBoy-al tudták kivenni belőle.Az is lenne a kérdésem h megéri e venni rá sport kipufogot mert még a gyári van.

2012. júl. 29. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha full extrém gyári először vegyél rá 1 sport légszűrőt!

Ezt kapni akár 1-3 ezer forintba is!A legjobbak is max 15ezer forintba kerülnek!Ettől sokkal gazdaságosabb lesz a levegő beáramlása!Fogyasztásod nem változik!

Ha jól tudom 12mm-es karbi van rajta a katanákon is!

Cseréld 14/16/18mm-esre!Ezek az alapok a tuningnál!

Itt a cserélt mérettől nől az erő/végsebesség/és a fogyasztás nől!Egy 14/16os méretben ez bő 0,3-0,5 liter között lehet!

A kipufogó vételt csak ezek után javaslom!Mivel lehet hogy jobb lesz pl 10-15 km/h val a végsebed ha nincsenek amiket leírtam meggyilkolod!Full gyárira nehogy felmerd tenni!

Ajánlok egy kisebb kaliberű kiput!14-16 os akár még a 18as karburátorhoz ajánlani tudom a LeoVinceZx/tt-t!Ezeknek szép a hangjuk/növelik nem kicsit a teljesítményt/na meg a fogyasztást is!


Ajánlok valamit:a sport légszűrőt újonnan vedd meg!Ahogy felszerelted fújd le 1 védő réteg olajjal(speciális olajok vannak!) adok 1 tökéletest gyárihoz amit kicsit tuningolnál!


[link]


A karbi és a kipu használtan is jó!


Karbi: [link]


Kipu: [link]

2012. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!!Sokat segítettél.ezeket szerintem megveszem és kicserélem.a tuningolásban nem fog az gátolni h ez az elektronikus fojtás van benne és hogy injectoros?
2012. júl. 30. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:

...Injectoros?Az "Cumancs" a tuning szempontjából!Mert az injectoros robogókban nincs karburátor!azaz nem porlasztót használ hanem befecskendeznek a katanák injektorosban!A karbit hagyd ki és ha hallgatsz rám (Nem tudom ,hogy lc v ac blokkos a géped...de szerintem ha hosszabítani akarsz az élettartalmon akkor egy minőségi légszűrőt vegyél!kb 5-15 között vannak!


Ezt tudom ajánlani: [link]


ez van az aeroxomon is!csak nekem 2 van egyszerre fent!

[link] egy ilyenre is szükséged lesz!


de használtan is nyugodtan vedd meg mert ez ugyan az...ha mocskos ne zavarjon!langyos vízbe áztatva lemosható!

2012. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*a fojtás átlag 2 helyen van: kipufogó és a kar körül!A kipufogó cserével ez letudva!

Az karnál lévő se nagy cucc!

De ahhoz 1 pici ügyesség kell!

2012. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszike a segítséget rendes tőled.A Karnál mit kell csinálni?Ott h kell kiszedni a fojtást?
2012. júl. 30. 18:15
 6/6 A kérdező kommentje:
jah még annyit akarok h a tipusa AY 50 Katana.
2012. júl. 30. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!