Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 1 derbi sendám. Vagyis...

Van 1 derbi sendám. Vagyis lesz.70 et bir menni és mivel lehetne növelni a teljesítményt? Hogy legalább 85-90 et menjen?

Figyelt kérdés
érdeklene a drágább megoldás is de elsősorban inkább a legolcsóbb meg hogy ne egyen utánna 4 szer annyit...ötletek??

2012. júl. 26. 20:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Az nem a teljesítménytől függ. Biciklivel is lehet menni 100 felett, csak megfelelő áttétel kell hozzá:

http://www.youtube.com/watch?v=jQwpGLCAMm4

Tehát az áttételt kell módosítani.

2012. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
azzal meg az a baj hogy akkor nem gyorsul úgy
2012. júl. 26. 21:34
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajna egyszerre a kettő nem megy. Ez az egy megoldás van, vagy vegyél nagyobb motort. Más nincs sajna.
2012. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
De van megoldás!! Olyan nincs hogy nincs!! Mindenki lenézi az 50es motorokaat, de ne!! Ebbe a motorba is AM6os blokk van ha jól tudom. Nekem is ilyen van..70et ment. Most megy 90-et..De most meglesz 100felett is. Annit csináltam hogy vettem egy 70es hengert..Ezt sikerült 10ért beszereznem, de fúrni kellett(5ezer) Vettem bele dugó(15ezer) Meg egy 19mm-es dellorto karbit(10ezer) 40be volt az egész, viszont a különbség ég és föld!! Lánckereket cseréltem..56os volt..most van 50es.. De ez a 70es henger úgy viszi hogy 6ikba kimegy közúton bárhol!!bárhol!! Most vígy 90 a vége, most veszek rá 46os fogaskereket..És 100..vagy kicsit felette lesz a vége. Ja és a fogyasztás..Nekem 50es hengerrel evett 6litert..Most meg 4et. Nem erőlködik, nem kell annyira pörgetni hogy megmozduljon..
2012. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Bocsi..Lánckerék!! Mielőtt leszólnának! :D
2012. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Lacus te vagy az? :D Vigyázz mert másfél hét után dugócsere. :D


http://www.youtube.com/watch?v=MOgswtYSYGE&feature=g-all-u

3:18-tól, csak hogy értsd. :D

2012. júl. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Igen, ezt szoktán a tunning rácsingerek elfelejteni, hogy széthullik a sz@ruk 2000 km után ha ész nélkül cserélgetnek hengert meg karburátort... Aztán meg lefesti és megy a következő baleknak eladásra.


Kérdező, ha teljesítmény kell vegyél nagyobb motort - az otthoni barkácsolásnak értelme szinte semmi.

2012. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat !!

de még mindig várom a hasznos tippeket...

ugy vettem észre itt vannak senda tulajdonosok..az 50 es sendába rövid vagy hosszú szárú gyertya kell??

2012. júl. 27. 10:50
 9/23 anonim válasza:
Ha AM6os blokkos akkor hosszú!! De nem azért, de ésszel is lehet ezt csinálni..És nem sz*r lesz belőle és nem hullik szét, nem magadból kell kiindulni vagy egy balfa*z haverból!! Igenis meglehet úgy csinálni, hogy menjen és hosszú életű legyen, ehhez is ész kell hogy ne ba*szad szét. Van különböző féle henger, melyik verseny, melyik közúti, szóval nem oltani kell a népet hanem magadba nézni és elfogadni hogy van tőled eszesebb ember is!!
2012. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon köszönöm a válaszaidat és persze a többieknek is de utolsó: tudnál nekem segíteni hogy miket cseréljek és milyenre??ja meg esetleg hol lehet a sendához alkatrészeket kapni??
2012. júl. 27. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!