Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkát ajánlotok 1200...

Milyen márkát ajánlotok 1200 köbcentiig?

Figyelt kérdés
Keresek magamnak 1.2-ig autót,2 gyerkőcöm(1.5 éves babakocsis és 8 éves) van és 180 centisek vagyunk a párommal.Olyan megbízható autót keresünk amibe ezekkel a paraméterekkel beférünk.Milyen márkát ajánlotok 1200 köbcentiig.
2012. júl. 13. 18:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Feltételezem az Egyesült Királyságról van szó, ott bizony lehet ekkora, sőt nagyobb különbség is, de ha jól tudom, ott nem csak a teljesítményadatok alapján számolják a biztosítás költségét, hanem az autó biztonsági felszereltsége, elhelyezése (utcán parkoló autóknál kifejezetten magas).


"Szerinted egy Fabia TÁGAS? Vagy egy 206-os, mint családi autó?"

Mindkét esetben a kombi változatról volt szó. Azokkal sem lehet világkörüli útra indulni, de egy átlag család elvárásainak már éppen megfelelnek.

2012. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen a Skoda Fabiából én is a Combi verziót nézegettem.
2012. júl. 14. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!