Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1,6millió alatt milyen...

Egy 1,6millió alatt milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fiatalt szeretnék. elfogadható felszereltséggel. lheet kicsit sportos is de legfőképp fenntartható és meg bízható.
2012. júl. 6. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Opel Astra H GTC, BMW E46, benzines.
2012. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

BMW E46, bár nem tudom hogy milyen fiatalra gondoltál, de a többi igényedet kielégíti. Csak arra figyelj hogy jót fogj ki belőle, mert ha kókányul szerelték, vagy rosszul tartották karban, akkor a kocsi árának a felét is beleköltheted, és még akkor sem lesz tökéletes.


MITSUBISHI GALANT is szerintem még egy egész jó autó ami kielégíti az igényeidet, bár ahhoz drágábbak az alkatrészek.


Meg van még valamilyen Opel, most nem tudom hogy mi az, ha jól emlékszem egy régebbi Astra és compact kivitelű. Az még baromi jól nézett ki.

2012. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link] benzines és dízeles, valamire való motorral sajnos 1.7 milliótól kezdődik, viszont van kisebb 1.4 benzin és 1.3 dízel, de ezeket nem nagyon ajánlom.

2012. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Citroen c4 cupe? vagy ford focus esetleg for c-max?
2012. júl. 7. 08:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Suzuki SX4/Swift, Mazda 2/3/6, Ford Focus/Mondeo, Skoda Octavia, Mitsubishi Lancer
2012. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Citroen-t ne vegyél!!! A francia szar.
2012. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Citroent nem vennék. Az első autóm egy IV. Golf volt, imádtam. Neked is ezt ajánlom, esetleg Astra. (a hasznaltauto.hu tele van velük) Fontos, hogy klímásat vegyél!


[link]

[link]


[link]

2012. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 1,6 millióért már szinte bármilyet.
2012. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én Mitsubishi Eclipe-t mondok.
2012. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én bátran ajanlom a fiatalabb francia autokat!! Persze vannak ezek a fujolasok, hogy a nagyanyam elozo ferjenek az ukapjanak volt egy 20 eves citroenje amit 18 evesen vett, es az szar volt... Mar egy ideje van citroen a csaladban, elismerem, hogy a regi citroenek nem a legjobbak, de 2005- tol BATRAN AJANLOM!
2012. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!