Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok,1. Ti adtok a...

Motorosok,1. Ti adtok a bukósisak kinézetére (a designra)? 2. Köszöntök a többi motorosnak? =)

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat =)

És ha tudjátok mondjátok meg milyen bukótok van =D.

Egy motoros.(nekem KBC Californian)


2009. júl. 12. 20:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy szerény Motowelles sisakom van a 125ös robogómhoz, de ez is megvédett a balesetemnél. Motorosoknak meg mindig intek, ők is visszaintenek :) - bár amíg piciben nyomtam nem szokták viszonozni a gesztust. Tényleg jó érzés tartozni valahova! :)

18/L

2009. júl. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én mindig intek, 125-ös robogóm van. Nagymotorosok visszaintenek, segédeseknek csak akkor intek ha többen vannak :D

És a designre adok persze, de nem a legfontosabb. Nekem pl a bluetooth a legfontosabb.

2009. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én simsonnal kezdtem, arról nem igazán köszöngettek vissza a nagymotorosok, csak a simson/mz-sek. Azuán vettem egy 125ös honda nsr-t, azzal a chopperesek felén kívül mindenki visszaköszönt. Most vettem egy robogót, na ezzel már senki se köszön vissza... :( Grex enduro sisakom van. Fekete, ez olcsóbb volt vagy 3 ezerrel mint a mintás.
2009. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amikor robogóm volt, akkor nem integettem, az még nem "igazi motor". Amióta megvan a 125-ös Aprilia sportmotorom azóta intek, vissza is intenek mindig. Sisakom az olcsó kategóriába tartozik, valami noname, a színe pont passzol a géphez.
2009. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Sisak:

Nekem egy Schuberth C3-as sisakom van Antracit metál. A motoromhoz ugyan nem passzol teljes mértékben, mert az bordó metál, de ez van... Sajna ebben a sisakban nem volt más normális nem tucat szín.

Köszönés:

Én amikor tehetem intek. Ez alól az M kezdetű útvonalak kivételek.

A motorosok közötti köszöngetés régi szokás, amely az összetartozást jelképezi. Jellemző szokás az olyan járművet használóknál, ahol a járművek számossága a nagy átlagtól negatív irányba eltér és valamilyen egyedi jellemző szerint ugyanazon csoportba sorolhatók. (pl.: motor, busz, kerékpár, BKV, Volán). Ez lehetne a "tudományos" magyarázat.

Egyébként szerintem k**va jó érzés, főleg, ha visszaköszönnek!

2009. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!