Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A róbogós a robogosnak, a...

A róbogós a robogosnak, a motoros a motorosnak köszön, int ha szembe jön vele az utcán?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 23:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát, Budapesten biztos hogy nem.
2011. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A nagy sport, tóra motorosok igen. Robogósok nem nagyon. Ezenkívül még az Alfások integetnek egymásnak.
2011. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
Ez akkora h.lyeség, hogy robogó, meg, hogy motor. A robogó a motor egyik fajtája ugyanúgy, mint pl sport, cross, enduro, naked bike, triál, túra stb.
2011. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%

A "nagymotorosok" igenis intenek egymásnak!!!

(A robogósokat észre sem veszik.)


A robogósok nem köszönnek,

1. mert robogója bárkinek lehet,

2. mert a robogó "nem motor"

3. a robogós, "nem motoros" !!!


Hiszen a nevében is benne van, hogy: robogós!

2011. máj. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
én is így tudom, ahogy 02:09, a nagymotorosok intenek, még jó, a crossosoknál pedig ez nem is kérdés, hiszen együtt vannak egy pályán, egy edzésen stb
2011. máj. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem Babettám van, pesten használom és nekem 1vagy2 bunkesz túramocis kivételével mindenki köszön és én is nekik:D
2011. máj. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

Én személy szerint mindenkinek integetek.

Ha idős ember van a robogón akkor általában nem nagyon int vissza :D Tisztelet a kivételnek.

2011. máj. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Én feleslegesnek tartom az integetést.De totál nevetséges az akik robogósnak nem int, de motorosnak igen, mintha valami felsőbbrendű lenne... Nem 2 kereke van mindkét típusnak? Vagy ha nem telik drága nagymotorra, akkor fúj, rá se nézünk? (sok robogós venne nagymotort, ha telne rá...)
2011. máj. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

02:09

látom nemérted, na akkor gyengébbek kevéért mégegyszer:

robogó a motor egy típusa, attól, hogy van kategórianeve még a motorok közé tartozik, hiszen 2 kereke van(ha 3 vagy 4 lenne akkor is motor lenne) és önerőből képes gurulni tehát motorkerékpár a megnevezése.

2011. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ki hogy van vele :D nekem egy tipp topp állapotú babszim van kék színnel sárvédők nélkül egyenlőre de majdnem minden nagy motoros int nekem és én ugyan úgy visszaintek :) de mindíg ők intenek először :P
2011. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!