Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A róbogós a robogosnak, a...

A róbogós a robogosnak, a motoros a motorosnak köszön, int ha szembe jön vele az utcán?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 23:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Nekem robogóval sose köszönnek a nagymotorosok...:S

De amikor még Simsonom volt akkor meg mindenki köszönt...

Pedig a robogós is motor ugyan úgy.

2011. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
24%

ma 14:56

Azért egy Simson komolyabb. A robogó az egy ló**sz, nem motor.

2011. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Aki tényleg motorosnak mondható, mármint az alapvető illemszabályokkal tisztában van az int.

Bár én is nagyon meglepődtem, amikor kölcsönkapott Simsonnal mentem egy kört és egy szembejövő Ducatis srác intett, azt hittem fel sem tűnök a négysávos út másik szélén, ráadásul nem is kicsi sebességnél. Mármint nem a Szájmszon ment gyorsan.. :P

2011. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
"Azért egy Simson komolyabb. A robogó az egy ló**sz, nem motor." Nah akkor ne menjünk bele, mennyivel korszerűbbek mindenben a robogók.
2011. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 11:00

""látom nemérted, na akkor gyengébbek kevéért mégegyszer:""

-----------------------------------------------

Mielőtt okoskodsz, tanulj meg helyesen írni!!

Egy mondaton belül, 3 helyesírási hiba és elvárod, hogy integessenek neked?!!

-------------------------


Csak, hogy te is értsed!!


A robogó, az egy "távolság-leküzdő készülék" !!!


Mondogassad magadba lefekvés előtt:


Az ásszony nem embör!

A robogó, nem motor!

A medve, nem játék!!

2011. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

11:37

Egy fórumon véleményem szerint nem a helyesírás a mérvadó, aki csak ebbe tud belekötni az a saját intelligenciáját mutatja. Sokkal mérvadóbb azonban ha h.lyeségeket írsz. Az autómobilokat és a motorkerékpárokat eleve a távolság leküzdésére találták ki. Persze manapság sokunknak inkább az élvezeti faktor miatt van rájuk szükségünk, de azt ne te határozd már meg, hogy kinek mi a közlekedési ezköz és kinek mi az élmény. Amúgy ha annyira okosnak hiszed magad akkor fejtsd ki érvekkel és magyarázatokkal, hogy szerinted miért nem számít motornak a robogó, mert légbőlkapott hülyeségekkel akárki tud dobálózni. Ilyen gyökér inkább ne is integessen nekem, na cső

2011. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
29%

utolsónak.

Tényleg egy gyökér robogós vagy!!!


Hát mit gondolsz, hogy majd a sokmillás motoromról integetek neked,

amikor hasalsz a Babettádon, hogy 0,05-tel gyorsabb legyen??!


Észre sem veszlek, te kis légypiszok!!!


Ez olyan, mintha a hajóskapitányoktól elvárnád,

hogy előre tisztelegjenek neked, mert úgymond neked is van vizijárműved, amikor pancsizol a gumimatracodon...


Te kis agybeteg!!

2011. máj. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

hja és mondogassad továbbra is:


Az ásszony nem embör!

A robogó, nem motor!

A medve, nem játék!!

2011. máj. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nemigaz, hogy nemveszed észre mennyire nevetségessé teszed magad. Minden vagy te csak nem motoros, hiszen a motorosok összetartanak márkától, stílustól és pénztárcától függetlenül is. Amúgymeg megint sikerült egy irtózatosan nagy baromságot írnod a Babetta ugyanis nem robogó, hanem moped. Ennyit az intelligenciádról nagyokos, megadtam a lehetőséget, hogy érvekkel támaszd alá a véleményedet, de te csak légbőlkapott ostobaságokkal tudsz dobálózni. A továbbiakban nincs is több mondanivalóm hozzád, hiszen úgyis túl csekély az agykapacitásod, hogy felfogd a mondanivalóm.

Egy-két ilyen agyhalott gyökér miatt van ennyire negatív megítélése az egész motoros társadalomnak.

2011. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%

tegnap 14-21


Sokmindenben egyetértek, abban is h a robogó az nem motor, de légy szíves a babettásokat hagyd ki ebből. A babeta az Nem robogó, hanem moped. (pedál meghajtásó motor) Ja és ez nekem is rosszul esett h ilyet mondtál, mikor nekem 2 babettám van, és mindig köszönök a nagyoknak, és mindig visszaköszönnek.

2011. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!