Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok,1. Ti adtok a...

Motorosok,1. Ti adtok a bukósisak kinézetére (a designra)? 2. Köszöntök a többi motorosnak? =)

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat =)

És ha tudjátok mondjátok meg milyen bukótok van =D.

Egy motoros.(nekem KBC Californian)


2009. júl. 12. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, ezüst Fazerem van és hasonló színű sisakot vettem hozzá, ami AGV tipusú.

A többi motorosnak szoktam inteni, mintha mindet ismerném.

Ez egy szokás a motorosok között.

2009. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
69%

Nekem Akira Nagoja bukósisakom van :D

Nem nagyon szoktam csak úgy, idegeneknek köszöngetni:D

egy motoros lány :D 15/L

2009. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Nekem egy Nolan n25-osom van a robogomhoz az boven eleg :D

Imadom a motorokat es ha nagyobb leszek szeretnek nagy mocit endurot.

16/f

2009. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
82%

Most biztos mindenki le fog pontozni...de rém viccesnek tartom, amikor a pasik köszöngetnek egymásnak a mocikon :D Mintha vmi közös, titkos klub lenne :DD Bocsiánat!

Az első hozzászólónak igaza van, ez egy mocis szokás, ha be akarsz olvadni, ints te is :)

2009. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Így van, legyen az ismeretlen vagy ismerős, illik inteni. Ez neki is jó érzés és neked is. Mintha tartoznál valahova, biztos tartozol már így is, de ez még egy plussz. Pl. bicajosok is intenek egymásnak, kétkerekesek már csak ilyenek. De amúgy buszosok is szoktak egymásnak.
2009. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A buszosok kollégák, illik egymásnak köszönni. A biciklisek intenek egymásnak??? Hol élsz te? :DD Én még ilyet nem láttam :))
2009. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én is azért szeretek köszönni motorosoknak mert "jó érzés" az a valahova tartozás" =).

Amúgy biciklisekről én is hallottam de nem szoktak vissza inteni nekem sem :D

2009. júl. 12. 23:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én sisakom színre nem nagyin illik a motoromhoz, de ez van ezt kaptam még anno és azóta ez a 3. motorom.

Én csak motorosoknak intek, segédmotorosoknak nem bár ők nem is szoktak ilyesmit csinálni...

2009. júl. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
kismotoron is ugyanúgy intenek
2009. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy no name valami Bsquare cross bukom van és hozzá egy piros rhino cross szemüveg.Adok a kinézetre de fontos az ár is.Az én sisakom márkátlan de egy esést és kb 2 méter csúszást a betonon túléltem és a sisakon is csak karcok lettek.Szerintem a jelenleg kapható legolcsobb sisak is életet ment mivel bevan vizsgálva meg minden tesztnek alá van vetve ,persze egy nagyobb márka biztonságosabb lehet de nemhinném hogy egy esésnél nagyobb baja lenne egy embernek egy 15 ezer ft sisakban mint egy 40 ezer ft-ben.Amugy a motoron a köszönés kötelező aki nem köszön az nem motoros.Róbogosoknak persze nem nagyon köszönök nekem meg áltakában a chooperesek nem köszönnek vissza.Mikor 50 es róbogoóval jártam alig köszöntek.Mikor simsonal jártam már sokan köszöntek.MIkor 125 dt vel jártam szinte mindenki köszönt.Ha nem köszönsz vagy nem mondhatod magad motorosnak vagy bunkó vagy.Ez egy kis kötödés és jókivánság ( ólcsó benzint széles útat)a többi motorosnak hogy ő is biztonságban haza érjen )
2009. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!