Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Látott már valaki tanuló...

Látott már valaki tanuló autót vezető romát?

Figyelt kérdés
Érdekelne ez a téma mert én még nem,illetve akikkel beszélgettem erről ők sem láttak.De ha nem,akkor honnan a jogosítványuk?

2012. júl. 13. 10:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

az én oktatóm már jó pár éve benne van a szakmában, de még nem volt cigány tanulója. kérdeztem is tőle anno, mikor tanultam nála. én sem láttam még.


ezek vagy veszik a jogsit, vagy nincs is nekik. a sokadik elkapásnál max mennek a börtönbe, náluk az úgyis dicsőség.

2012. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

jaa, várjál. kreszen volt egy cigánygyerek. annyira funkcionális analfabéta volt, h nem értette a teszten a kérdést. na, sztem ezért nincs nekik jogsijuk, mert a kreszen nem mennének át.


amelyik meg normális, és dolgozik, az meg nem lop magának annyi pénzt, h tudjon venni kocsit, így hát minek is a jogsi?

2012. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Annak aki cigány ellenes hangulat keltésnek nevezi a kérdésemet.Szerintem semmilyen cigány ellenesség nincs benne.Pusztán nem láttam még ilyen csodát,a kérdés feltevése meg csak úgy jött,azért meg bocs ha már máshol feltették.A cigánysággal való más jelegű problémák meg nem lokálisan magyar jellemzők,abban azt hiszem egyetértünk,hogy globálisan van gond a cigánysággal.
2012. júl. 13. 17:20
 14/30 anonim ***** válasza:

Valahol hallottad ezt a 500 éves poént,és idejöttél vicceskedni.


Gratulálok vazzeg XD

2012. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy 500-éves de szerintem azóta sem ült tanuló autóban réti nigger.
2012. júl. 13. 18:14
 16/30 anonim ***** válasza:

Tanuló autóban még én sem ültem...


Réti nigger..ezen is hatalmasat nevettem.


Igazi kurucinfós tréfa répa lehetsz...

2012. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem szánod cigányellenességnek, majd még ugyanabban a mondatban így fogalmazol: "Pusztán nem láttam még ilyen csodát". Mi ez, ha nem ellenesség? Szerinted normális körülmények közözz, ép ésszel nem képzelhető el, hogy egy roma képes legyen letenni a jogosítványt? Csak csodaként tudod elképzelni?


Mi ez, b@szod, ha nem cigányellenesség, előítélet, hangulatkeltés?

2012. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ha csodának nevezem akkor rögtön diszkriminálok.Értem,ha esetleg Jézusról beszélnék a közel jövőben akkor majd szem előtt tartom.Kevés volt a hal az összegyűlteknek ezért Jézus szerzett még.
2012. júl. 13. 18:32
 19/30 anonim ***** válasza:
47%

Jézus egy mese. A romák emberek. Olyanok, amilyenek. Vannak köztük tolvajok és ingyenélők, ahogy tisztességesek is. Mint ahogy egyébként a magyarok között is.


Azzal, hogy kategorikusan kijelnted, nem elképzelhető, hogy egy roma tisztességesen jogosítványt szerezzen, igenis diszkriminálsz.


Mintha néhány ostoba kérdező miatt kijelenteném, hogy itt az összes kérdező rasszista.

2012. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Te cigány vagy?Vagy csak a Négy Mancs egyik aktivistája?
2012. júl. 13. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!