Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót ajánljátok?

Melyik autót ajánljátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék autót venni.Természetesen használtat.Gondoltam a Peugeot 206,Skoda Fabia,Citroen C3,Opel Corsa vagy Astra-ra.Mindenképp kicsi legyen!

Szeretném,ha leírnátok nektek melyik van,mik a tapasztalataitok,mit eszik,drága e az alkatrész,stb,és melyiket ajánljátok.

Ja,és ne kerüljön 1.2 milliónál többe!

Előre is köszi a válaszokat!!!!


2009. júl. 12. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Corsám van én elégedett vok vele.6-7,5 között eszik,az alkatrész nem túl drága hozzá,és elég megbízható.1,2-es láncos a motorja így nem kell 60ezrenként vezérszíjat cserélni mint a Fabiánál aminek a költsége kb:60-70e ft.Nekem ez a második Corsám és ez ut is ilyet akarok venni csak újabbat persze.
2009. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekünk 2007es Fábiánk van és nagyon meg vagyok vele elégedve. A régebbi típusok azok nagy %a típushibás, amit onnan tudok, hogy a családban van egy régebbi a miénk meg újabb. Eddig még nem volt vele gond, megbízhetó. Két dolog van ami nem tetszik 1 nagy elől a holttér 2 lassan gyorsul. Egyébként pöccre indul, 5,6 és 6.9 között fogyaszt légkondival és a skodák egyszerűsége benne a jó.
2009. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2003-as VW Polom van és nagyon szeretem,fogyasztásra 6,2-6,7-re jön ki. Én is használtan vettem, első lépés a vezérműszíj csere volt, ami igaz hogy 70e Ft, de megéri, mert megbízható autó (legalábbis nekem nem volt bajom vele) masszív, kicsi, és könnyű vezetni. Sztem olyan autó nincs amire ne kellene költeni, főleg ha használtan veszed. Az alap változatot Polo-nál (Trendline) kb. már meglehet kapni 1,2 m-ért. Az enyém 1,5 volt, de van benne ABS, elektromos ablak (elől-hátul), szervó,elektromos-fűthető tükrök, 4 légzsák,fél automata klíma ja és alu-felnivel vettem (ami szintén nem mind1) Szóval sztem érdemes kicsit többet költeni rá, ha megengedi a pénztárca, nem bánod meg.
2009. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első elvan tévedve:D:D

Fabia láncos;)

Amugy 1.2 es Skoda Fabiat kb 2004-2005 öset kapsz 1m-1.1m ért ami már nemrosz kb 60e km-el, és csak ajánlani tudom, soha semmi gond nemvolt vele eddig!

51e km van benne!! használtan vettük 1 éve! Télleg csak ajánlom! Alkatrészek nem tul drágák, fogyasztás városban 7-8l országuton 6l ha okosan vezetsz, és nem tőgázzal gyorsitasz mindenhol, és huzatod és rugod mint a szemét:) Szerintem jó autó!

2010. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!