Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik terepjárót ajánljátok?

Melyik terepjárót ajánljátok?

Figyelt kérdés

Terepjáró választás előtt állok.Maximum 5 millióba keröljön a terpjáró.

Szerintetek melyik éri meg a legjobban:

- Mitsubishi L200

- Toyota Hilux

- Landrover/Range Rover

- Ford Ranger


És azt szeretném kérdezni, hogy

- A pick-up-ok jobbak-e a jagyományos terpjáróknál ( pl. land rover)


- A pic- up-ok személygépkocsinak vagy kisteherautónak minősülnek?


- Ha a felsoroláson kívül tudtok JOBB terpjárót akkor légyszi írjátok meg.



2011. nov. 1. 20:36
 1/8 A kérdező kommentje:

Sorba is rakhatjátok a felsorolt autókat, hogy pl az első helyen van a ford ranger a másodikon a toyota...:-)

Egyébként sima közlekedésre használnám, hegyi aszfaltos utakra, de sokszor használnám földes hegyi utakra.

Az értelmes válaszokat zöld kézzel jutalmazom

2011. nov. 1. 20:42
 2/8 anonim válasza:
100%

szerintem ha aszfaltos hegyi útra akarsz autót akkor a legjobb szerintem a ford ranger vagy a landrover/rangerover


Én ha vennék, akkor Mitsubishi L200 -at vagy Toyota Hilux -ot vennék, mert én tuti,hogy terepre használnám. A pick up -oknak azt hiszem más a fogyasztásuk, ezért is lehet olyan üzemanyag megtakarító hálót venni a TESCO -ban.


Pick up ot sztem felesleges venned, ha ugysem szállítasz vele semmit, mondjuk én vadászni szoktam és az jó, ha van 1 kis hely, ahova az állatot behúzhatod.

2011. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, szerintetek a felsorolásból vagy ha nem soroltam fel akkor légysz írjatok olyan modelleket, amelyek a közúton, a hegyi közutakon, a hegyi aszfalt utakon és a hegyi földes utakon kiválóak.

Azért gondoltam pick-up-ra, mert abba rendesen lehet bepakolni (pl. ha elmegyek az alpokba autóval ott kell aszfalt, hegyi földesút stb, és a komolyabb túrázáshoz rengeteg minden el kell, hogy férjen és a platóba sok minden befér) és normális terpjáró, de ha rosszul gondolom javítsatok ki.

2011. nov. 1. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Havernak volt Pajeroja , neki bevált sárban hegyen is.

Nissan Patrol

Mercedes G-klasse

2011. nov. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ha tehetném 110-es (hosszú) Defendert vennék.


Tulajdonképpen nem vagyok nagy terepjárós, egyedül a Hiluxról van alaposabb személyes tapasztalatom: elkomorító volt, amikor árokba csúsztam vele 70-nel és elgörbült az alváz. De úgy hogy TK-s lett, a bontós sem akarta megvenni elsőre, mert csak a két hátsó ajtó és a légzsákok maradtak épek, mert nem robbantak ki.

2011. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 10 deka farhát ***** válasza:
Lada Niva. Még mindig gyártják, és a legstrapabíróbb szerintem. Viszont sokat fogyaszt.
2011. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dizus ***** válasza:
Mindenképp a terepjárókat javaslom a pick-up-okkal szemben.A pick-up:hátul kényelmetlen,nincs zárt fűtött csomagtere,opera előtt hülyén néz ki!Nissan patrol,mitsu pajero,toyota landcruiser ezek a legjobban fenntarhatóak.A range roverek gyönyörűek,de ha kikönyököl benne valami,az zsebbenyúlós.
2011. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bajer ***** válasza:
Jeep Wrangler, szívó diesel motorral. Elektromos csörlőt érdemes az elejére rakni mert akkor nem kell soha terepgumit venned, csak a szokásos nyári-téli garnitúra kell.
2013. máj. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!