Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy gyorsulási...

Szeretnék venni egy gyorsulási motort. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2005-ös körülit, 1 m forint körül.600 as környéki kellene.de nem ismerek sok tipust, ezért kérdezek itt.legjobban a suzuki gsx r 600 tetszik, vagy esetleg a cbr honda.(évek óta vezetek choppert, 750-esset.)

2012. júl. 9. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy gyorsulási motor, nincsen, vagyis van, a dragbikeok, de te nem arra gondolsz.

Olyan van, hogy gyorsasági motor, meg sportmotor. Hogy melyik a legjobb? Őszintén szólva mindegyik annyira ki van hegyezve, hogy nagy különbségek nem igen vannak a top gyártók (Yamaha, Suzuki, Honda, Aprilia, Ducati, Kawasaki) motorjai között, csak árban. Keress egy szép példányt megbízható tulajtól meg egy korrekt szervízt és mehet a motorozás. Csak vigyázz, mert teljesen más stílus a kettő, ha a chopperhez voltál eddig hozzászokva, kell egy kis idő, míg a fürge 600-asokra áttérsz, a lényeg, hogy az elején ne húzd neki, mert hazavágod a blokkot.

2012. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés köszönöm a jótanácsokat, terveztem énis, hogy az első szezonom óvatos lesz.és igen, gyorsasági :) ezek télleg nagy márkák, de nem nagyon tudok konkrét tipusokat.abban tudna esetleg segíteni valaki?
2012. júl. 9. 20:37
 3/5 1000mb válasza:

yamahából az r6-ot ajánlom(nekem is az van)

Suzukit egyszerűen NEM SZABAD VENNI!

Igaz, hogy sok szaladgál, de hidd el nekem, hogy nem egy ismerősömnek van suzukija és szar.

2012. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
GsxR-ből inkább 750-est vegyél ha veszel, a 600-asokkal szokott váz gond lenni, de azok is jó motorok. Ajánlani tudom még a Kawasaki Ninja 636-ot, ismerősömnek van egy 2004-es és nagyon jó gép. Yamaha r6 is jó, erőben egyikkel sincs gond de nekem az r6-on a hátsó rendszámtábla tartó nem jön csak be, de az egy kis szerelgetéssel megoldható! Akármelyik típusból ki lehet fogni rosszat és jót is, sok függ majd attól, hogy milyen állapotú motort veszel. Pl. ha veszel egy szar r6-ot attól nem lesz szar az összes csak épp olyat fogtál ki. Sok múlik az előző gazdától is úgyhogy figyelj oda a vételnél, és tudom azt is ajánlani, hogy több motort is nézz meg mielőtt választanál :)
2012. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szintén az R6-ot ajánlom
2012. júl. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!