Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy ugyan olyan színű...

Ha egy ugyan olyan színű bontott elemet szerelek fel az autómra mint amilyen a kocsi színe akkor el fog ütni a többi résztől vagy nem lesz észrevehető?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Namost ha ugyanolyan színű, akkor nyilván ugyanolyan, tehát nem üt el.


Ha elüt, akkor meg nem ugyanolyan.


Ha esetleg arra gondolsz, hogy az egyiknek már kifakult a színe, akkor igen, el fog ütni. De akkor az már nem ugyanolyan, legfeljebb ugyanolyan volt valamikor...

2012. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És mennyi az esély hogy kifakul? Mert hallottam olyat h mindnek más a kifakultsága és el fog ütni..

De amikor után látok ilyen autókat mint az enyém v mellettük parkolok csak nagyon ritkán látom h fakóbb..

2012. júl. 7. 19:20
 3/13 A kérdező kommentje:
*után= utcán
2012. júl. 7. 19:20
 4/13 anonim válasza:
Miután felszerelted,políroztasd fel az autót.
2012. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, és mennyibe kerül egy ilyen polírozás? Elég csak azt az elemet meg esetleg a környékét vagy érdemes az egész kocsit? Mert a többi része teljesen jó fényes.
2012. júl. 7. 20:40
 6/13 anonim válasza:
Igazából a legtutibb az volna ha az egész autót felpolírozzák.Ettől eltűnnek a kisebb karcok,sérülések úgy fog kinézni mint egy új autó.Általában 12-ezertől indulnak az árak,kb 4-5óra alatt csinálják meg.De ha tudsz szerezni hozzá gépet,mondjuk ilyet: [link] illetve polírozó pasztát: [link] akkor megcsinálhatod magad is.Ennek az az előnye,hogy évente megismételheted.Ezzel a fényezés élettartamát 10-évvel is meghosszabbíthatod.
2012. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi, de inkább rábízom a profikra :)

Eddig is jól megvolt polír nélkül, ezután is meglesz csak most kell hogy ne üssön el a bontott elem a többitől.

2012. júl. 7. 21:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért ne várj csodát a polírtól, pl. 2 évnyi napon ácsorgás meglátszik pl. egy kék metál autón.


Az enyém világoskék, az autó 2005. májusi, a nemrég cserélt lökös 2006. I. negyedév. Azért aki akarja észreveszi. De 5000 forintot fizettem a bontott lökösért koptatóval, úgyhogy kit érdekel? :P

2012. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát én se fogok fizetni a fényezésért, nem vagyok hülye..

Most olvastam ilyen spotfényezést hogy csak azt a kis részt fényezik ami sérült és nem is üt el a többitől. Nekem meg olyanokat mondott a szerelő hogy az egész oldalát fényezni kell...

2012. júl. 7. 23:11
 10/13 Napkiraly ***** válasza:
le akart húzni
2012. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!