Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wolkswagen Passat megbízható,...

Wolkswagen Passat megbízható, jó kocsi?

Figyelt kérdés
tervezem h veszek egy 4éves passat-ott.

#wvpassat
2012. júl. 4. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Volkswagen. Jó, de függ attól, milyen erőforrással veszed.
2012. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A régebbiek elnyűhetetlenek. Az újakat nem tudom olyanom még nem volt. Arra emlékszem sokáig 2 vaddisznóelejű kombi passáttal jártunk dolgozni. Olaj és víz kellett neki elment az bármilyen időben és sose hagyott egyik se cserben.
2012. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 bévé válasza:
Nézd meg a nepitelt.hu-t, hogy mit írnak róla, de ne azt nézd aki 0-50000 km-t ment vele, hanem azt aki több százezer km-t belerakott már a kocsijába. Ha nem magyarországi, vagy nincs szervízkönyve(érdemes leinformálni) nem ajánlatos megvenni, ugyanis nyugaton évente!!! 100-150 ezer km is lehet a futásteljesítmény.(érdekes, hogy amit behoznak majdnem mindig nyugdíjas használta elötte kevés km-el állítólag, de ha megnézel egy német honlapot láthatod, hogy 4 évesnek minimum futás teljesítménye 200000 km) Gondolom dízel lenne abból a crtdi-t dicsérik nagyon!Nem vagyok autó szerelő, ezek tények.
2012. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de nem is egy kiemelkedő típus. Minden tekintetben hoz egy erős közepes teljesítményt, cserébe viszont sokkal drágább mint a kategóriatársai.

Az, hogy megbízható-e, attól függ, hogy mennyire kíméled és mennyire törődsz vele. Ha olcsó olajat teszel bele meg soha nem ellenőrzöd megfelelő időközönként, vehetsz akármilyen autót, úgysem lesz megbízható.

2012. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
a mostani kocsim egy wv polo 17éves és soha semmi baj nem volt vele..megkapott mindent amit kellett..akkor remélem ezzel sem lesz baj ..:)
2012. júl. 4. 22:36
 6/16 A kérdező kommentje:
hát lelombozodtam mer ezen a népitéleten lehet jót és rosszat is olvasni róla...félek nehogy kifogjak egyet aminek minden baja van és rámegy a gatyám is a szervízre...
2012. júl. 4. 22:44
 7/16 anonim válasza:
Nekem van egy 2005-öt évjáratú 1,9 pdtd-m.A Fordoknál,Opeleknél Japánoknál klasszisokkal jobb.Újonnan vettem most 230 ezer van benne a szokásos szervizen kívül még nem volt gondom vele.Ráadásul a VI széria már középkategóriás autónak számít.
2012. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Elnézést a az utolsó mondatomból kimaradt egy nem szó.
2012. júl. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
az jóó ..remélem énis kifogok egy jó 4évest .
2012. júl. 7. 18:32
 10/16 anonim válasza:
nem tudom mire használod,de ha megfogadsz egy tanácsot.Akkor az 1,9pdtd veszed meg,ezt 2008-ig gyártották.Kiforrt jó motorral ami ugyan 105LE de a forgatónyomatéka 250nm.A lóerő miatt az adója is kedvezőbb illetve a szerviz költsége is baráti.160Km/h lazán utazza,ami itt a büntetési tételek mellett elég is.Amire számítani kell az 200ezernél a kuplung illetve lendítőkerék cseréje.De egy 4-éves esetében ha normál használatban volt,még odébb lesz.
2012. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!