Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez jó kocsi? Mert...

Szerintetek ez jó kocsi? Mert én nem vágom ezt a témát?

Figyelt kérdés

19/F vagyok és még nem nagyon vagyok tisztába azokkal a dolgokba tisztába hogy jó autó vagy rossz autó és most a ti segítségeteket kérem mert most raktam le a jogsim és autó vásárláson gondolkodom.Szerintetek jó ez a kocsi?


[link]



2012. júl. 5. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kezdő vezetőnek, rutint szerezni rajta jó. A-ból B pontba eljutni jó. Tágas csomagtér megint jó. Ezt olvasgasd végig, hogy mit írnak róla mások. [link] Most írhatnak róla rosszat is, de ha valóban karban volt tartva, szükséges cserék, javítások végrehajtva akkor olyan nagy baj szerintem nem lehet vele. Van olyan kocsi, ami ettől sokkal rosszabb. Szerintem neked első autónak megteszi.
2012. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ezt így innen kép alapján senki sem fogja tudni megmondani, hogy jó-e hogy jó-e.

El kell menni megnézni, meghallgatni meghallgatni.

Átírásra is hagyj pénzt. (min 40-50e Ft)

Neked mi a jó egyébként? Keveset fogyasszon? Keveset kelljen szervízbe hordani? Legyen elég hely nyaraláshoz is? Amúgy ezek a Fiatok hírhedten kapufák voltak a gyártótól, sokszor, sokminden elromlik bennük.

2012. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

így képről túl sokat nem lehet megállapítani róla. szemre nem rohad.

de mivel egy 14 éves 160,000 (vagy ki tudja mennyi) km-t futott autóról van szó biztos nem olyan megbízható mint egy új autó de ha jó állapotban van akkor szerintem nem fogsz csalódni benne.

sok ember mondja hogy tilos olasz autót venni mert megbízhatatlanok de ha jól karban vannak tartva egy Fiat sem fog ott hagyni az út szélén. nálam is egy olasz autó áll a kertben és eddig nem volt gond vele.

2012. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

El kell menni, meg kell nézni.


Ami a képek alapján feltűnt az annyi hogy a jobb oldaláról nincs kép , a futásteljesítményhez hozzá lehet adni egy százast (kormány, váltógomb NEM kopik el ennyire, az évi 10E amúgysem hihető, anyám tavaly október óta rakott annyit a Swiftjébe), és kicsit csálé a géptető.

Lehet hogy kapott egy pofont,mivel kereskedés kiglancolták eladás előtt úgyhogy mást nem látok, de ettől függetlenül ma megnézed és rendbenvan hozd el. Az ára korrekt.

2012. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én úgy tudom hogy a bravó-k,bravá-k, nagyon szar kocsik, és mivel a marea is kb ugyan az, nem hiszem hogy jobb lenne.

itt nézz utána a tipusnak, vagy amit kinéztél, mert leírnak minden lehetséges hibát:

[link]

2012. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem az számít egy kocsiba hogy jól menjen és ne keljen szerelőhöz hordani állandó jellegel és hogy meg tanuljak vezetni.Meg még azt szeretném meg kérdezni hogy mik legyenek az elsődleges dolgok amiket megnézzek rajta
2012. júl. 6. 00:01
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Fiat lebeszélő:


[link]


Visítva lehet röhögni rajta.

2012. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szinte egy élatrajzi regény:)
2012. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy az író vett egy 400,000 km-t futott roncsot amire ő maga is azt mondja hogy "Ép ésszel ilyet nem vesz az ember" miért kéne leírni egy egész márkát ?
2012. júl. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
de az a rendőrös párbeszéd hatalmas :)
2012. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!