Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez jó kocsi? Mert...

Szerintetek ez jó kocsi? Mert én nem vágom ezt a témát?

Figyelt kérdés

19/F vagyok és még nem nagyon vagyok tisztába azokkal a dolgokba tisztába hogy jó autó vagy rossz autó és most a ti segítségeteket kérem mert most raktam le a jogsim és autó vásárláson gondolkodom.Szerintetek jó ez a kocsi?


[link]



2012. júl. 5. 23:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csak azért linkeltem mert hatalmas a sztori. :D "hatalmi szóval megtiltottam neki" :'D
2012. júl. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem csak abba van 400.000km,hanem az eladó kocsik legalább 50%-ában. attól függetlenül, hogy általában mindegyik max 150.000-et mutat.
2012. júl. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Megveszed, használod, rájössz, h szar, aztán várhatsz egy madárra aki majd nem tudja, h milyen és megveszi. A mostani tulaj pont a madarat várja!
2012. júl. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
:)
2012. júl. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Digó Limó nekem is kedvencem. Már végig olvastam vagy 2X de még mindig röhögök rajta.
2012. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!