Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy 1.6-os...

Gaby7 kérdése:

Szeretnék venni egy 1.6-os opel astra F-et. Mennyi ennek az autónak a reális ára?

Figyelt kérdés
Olyan 500 ezer Ft-ot szánnék az autóvásárlásra.Szerintetek jó választás? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 7. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

@14:20

Valószínű, hogy akit te balf@sznak titulálsz, harmada annyi benzinből felmegy a hegyre...

2012. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is 1.6 os Astrám van, a harmadik opelomat koptatom és eddig minddel maximálisan elégedett voltam.


Az autót egy öreg bácsitól vettem, 112ezer kilométerrel, 1 év müszakival és még állófütés is van benne, mindezt 230 ezer forintért. Korrekt vétel volt.

Nem egy erögép, autópályán nagyobb emelkedökön érzödik az erö hiánya, amit Én türelemmel kompenzálok, persze ha kinyomnám a szemét, akkor menne jobban.

Fogyasztása is jó, kb 7 liter, bár nyalattam már be 13-at is vele.

Az alkatrész árak nevetségesen alacsonyak és szerelni is pofon egyszerü.

120-al kimegy a világból, meg vissza.


Úgy gondolom jó választás és ennyi pénzért már kapsz jó állapotút.

Én inkább egy idösebb, de jól karbantartott, normálisan használt autót vennék, mint egy fiatal, de siralmas elöéletü autót.

2012. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 8. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!