Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó választás lenne egy 1989-es...

Jó választás lenne egy 1989-es Ford Crown Victoria hétvegi autónak?

Figyelt kérdés
Németországból hoznám be,mert itt nem sok van belőle valószinű,hogy csak hétvégi hasznalátra esetleg autós találkozókra eljárni venném meg.

2012. júl. 3. 16:51
 1/9 A kérdező kommentje:
egy ilyenre gondoltam [link]
2012. júl. 3. 16:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed akkor miért ne?
2012. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy milliomos max 6 ezer eurot tudnék rászánni csak nem tudom,hogy azután eladható lenne -e veszteség nélkül nem szeretnék bukni rajta amikor el akarom adni .A fenntartása is elég sok lehet.
2012. júl. 3. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, ne hülyéskedj! Ezek az autók sok mai európai szarnak odavernek a mai napig. A fenntartása valóban nem olcsó, de inkább járok egy ilyen 23 éves benzintemetővel, mint egy vadi új Suzukival, peugeot-val, vagy renault-val. Egy ilyen autó legalább kitűnik a szürkeségből. Az eladhatósága miatt pedig ne aggódj. Nagyon értékálló gépek, még többért is eltudod adni, mint amiért megvetted!
2012. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért ennek a autónak lehet feelingje amikor vezeted.
2012. júl. 3. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont a totalcarba volt milyen sok gond van a régi amerikai autókkal amit külföldről hoznak be én hétvégi autónak egy Leon Cuprát vagy egy Golf GTI-t vagy egy Focus RS-t vennék vagy subarut vagy evot.
2012. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nagyon rossz autó, de az is biztos, hogy nagyon hangulatos, mikor éppen üzemképes.
2012. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hm... Szerintem keress rá a pontos műszaki adataira, számold ki hogy mennyi lenne a behozatala (adók, üzembehelyezési költségek..), és valószínűleg bőven meghaladja a 6000 EUR keretet. És akkor még meg sem tankoltad és egy km-t sem mentél vele.


Ez ráadásul nem egy nagyon különleges kocsi, szóval teljesen természetes, hogy veszt az értékéből. Ahhoz hogy befektetésnek vásárold meg túl új és túl hétköznapi.

2012. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát az biztos hogy a lengéscsillapítók nem fognak zavarni mert nincsenek ezeket nem a jómagyar román utakra tervezték
2012. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!