Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs alapjárat? Simson...

Miért nincs alapjárat? Simson s51b

Figyelt kérdés
Elővettem a téli állás után a jóöreg simsont. Be is indult harmadik rúgásra csak éppen cseszett az alapjáratot tartani. Eddig nemvolt semmi kínja, meg 7000 km van benne, de hát gondoltam biztos eldugult kicsit. Szét is szedtem, a gyertyát is kipucoltam, a karbit is szétkaptam, de nemvolt veszélyes állapotban. Kiszedtem az alapjárati csavart is a karbiban, kitisztítottam. Próbáltam állítani oldalt is az alapjáraton de mégse tartja meg. Menni megy szépen, csak no alapjárat. Várom a tippeket!
2012. júl. 6. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
az alapjárati csavarral játssz, az lesz a hibás. a karbit ki is pucoltad vagy csak szétszedted?
2012. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kipucoltam mindent. De alig volt koszos. Játszottam vele vagy háromnegyed órát de nem akart összejönni, aztán letettem, mert azt hittem, hogy átdobom a kerítésen... :D
2012. júl. 6. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Ó, ismerős az érzés, én babettával voltam úgy, hogy nem indult. Rendeltem hozzá új gyújtáselektronikát, mert már csak azzal lehetett a gond. Mielőtt beszereltem, odakészítette magam mellé a benzineskannát, mert elhatároztam ha így sem megy, ott helyben felgyújtom:D:D:D:D Szerencséjére 1 tekerésre elkapta:D

Esetleg kipróbálhatod új gyertyával.

2012. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Próbáltam állítani oldalt is az alapjáraton "


Tételezzük fel,hogy nem csavargatta el a karbit senkisem a téli állásban...


R-go: mégsem pucoltad ki rendesen az alapjárati fúvókát,elég kemény zöld trutyi tud beleszáradni a téli hónapok alatt...

2012. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Biztos a gonosz majom a szekrényből!!! xD

Hát oké, megpróbálom mégegyszer.

Challenge accepted! :D

2012. júl. 6. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!