Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az 50 es motorok ténleg nem...

Az 50 es motorok ténleg nem élvezhetőek csak a váltás?

Figyelt kérdés
kezdő motornak 2,5 évre kevés lesz egy 50 es dt? vegyek 125 öt és elöször azzal ovatosan utána bátran? vagy mi legyen 50/125? amugy ki ismeri a vor motormárkát? jó márka még erre is választ köszi ja és 80/85 ös nem kell vagy 50 vagy 125. meg cross lámpanélküli sz.r sem kell mert utálom a kötött pályás terepet ink kötetlen (enduro) A VÁLASZOKAT KÖSZI ELŐRE!

2012. jún. 28. 23:36
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és van jogsim 125 re de ez lenne az első motorom 16 vagyok még eddig 2 cer simsonoztam egy fél orát váltás nagyábol megy (helyesírási hibákért bocsánat de sietve írtam)
2012. jún. 28. 23:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, kinek mit jelent az élvezhetőség. Nem mindenki azért motorozik, hogy élvezzék, hanem sokan azért mert elszeretnének jutni A -ból B -be. Ha te élvezni szeretnéd akkor gondolom enduro/krossz motort szeretnél venni. Először is, mennyi pénzt szeretnél rákölteni? 100.000Ft környékén már kilehet fogni egy rendesen karbantartott Simson S51 enduro motort. Olyan krossz motorok(DT, Derbi Senda, stb.), amiket rendesen karbantartottak, kicsit többe kerülnek 100.000Ft -nál.
2012. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
430 van rá gyülytve márr a ruhát megvettem jogsi megvan 20 ezer benzinre + 20 alkatrészre ha tonkremegy 4 évig gyülytötem szomszédnak csicskáskodtam minden nap napi 1000 forintért 2 évig plusz karácsony stb
2012. jún. 29. 00:47
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Inkább jártál volna iskolába. Megtanultál volna írni, többre vitted volna, mint a csicskáskodás.
2012. jún. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50cm3 az egy vicc annak való akinek nincs jogosítványa a 125dt az tökéletes kezdő motor alacsony és közepes fordulaton kezdő motoros is elboldogul vele, fém betétes kézvédőt az tegyél rá esésnél nem törik le a kuplung és a fékkar, vor az olasz motor és nem igazán ismert ha kell hozzá alkatrész az nem lesz egyszerű beszerezni hobbi és 2-dik motornak jó.
2012. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 125re megvan a jogsid akkor 125öst vegyél!!!
2012. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!