Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor legyen?

Milyen motor legyen?

Figyelt kérdés

Kategóriaváltásra adom a fejem, simsonomat cserélném egy a1 kategóriás motorra. Nem nagyon tudom milyen márkák, típusuk a jók ebben a kategóriában, ezért kérném segítségeteket.

Formailag sport, supermoto esetleg naked legyen. 150-200 ezer köröli vételáron. Akad ilyen?



2012. máj. 22. 10:26
 1/3 kazsemestor ***** válasza:

Ennyiért szerintem nem kapsz ilyesmit,mármint ha 125köbcentist szeretnél rendszámmal és olyat,ami jó is...

Normális ilyen moci legalább fél milla.

Honda CBR125,Honda XL125V, Hyosung GT125R.Ezek 4 üteműek,utóbbi kettő V2-es,igen szép a hangjuk.

Ha 2 üteműben gondolkodsz,akkor Aprilia RS125

2012. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

200ezerért meg RS-t nem kap csak valami lestrapáltat.

Ha eddig simsonod volt akkor egy MZ nem lenne akadály. 120ért veszel egy jót és még marad pénzed, ha valamit kell cserélni rajta.

2012. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Honda NSR-ből ki lehet fogni jókat nem a kereklámpásból hanem a szúnyog szerűből. Keveset fogyasztanak, állítólag szervízigénye sem sok.


Cagivát ne vegyél szerintem mert azt mindig szerelni kell. Viszont ha szeretted bütykölni a szimódat, akkor ő is jó választás lehet. 200környékén már lehet kapni I-IIes mitokat.


Esetleg még DT az ami jöhetne, ő enduro igaz drága hozzá az alkatrész de ha olyat fogsz ki ami patika akkor nyert ügyed van.

2012. máj. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!