Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Castrol olajakat sokan dicséri...

Castrol olajakat sokan dicsérik, viszont a Castrol kutaktól sokan óva intenek. Akkor ez most hogy van?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
mi a baj a castrol kutakkal?
2012. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
állítólag a castrolt borzasztóan hamisítsák, (állítólag) én minden honnan azt hallom hogy hamisítsák, motul olajat rakj az autódba/motorodba, a motult nem hamisítják és még jó is
2012. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pagan ***** válasza:
én régóta casrolt használok,a motorom hibátlan,szerintem nem valós ez a feltevés
2012. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Castrol olajokról tényleg sok rosszat hallani mostanában. Egyes állítások szerint kelet-európai gyártásút hoznak ide, ami szár, mások szerint pedig hamisítják. Nekem sem vált be.

Castrol kutat egyet ismertem, de az azóta Eni lett. Egyszer tankoltam ott, semmi gond nem volt vele.

2012. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
castrol olajakkal én eddig teljesen meg voltam elégedve, nincs velük semmi gáz. persze a városi legendáknak nagy ereje van...
2012. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!