Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg olyan jók a hármas...

Tényleg olyan jók a hármas bmw-k mint amennyire sokan dícsérik?

Figyelt kérdés
Jelenleg Opel Astra F-m van , semmi baj vele , pedig 18éves. De a 316os (E36)BMW-k tetszenek, csak nemtudom a fogyasztásukat, megbízhatóak e tényleg, érdemes e venni olyat, tapasztalat, és hogy mennyi a szervízköltség-ugyanis mivel BMW gondolom sokkal borsosoabb mint egy opelé ráadásul nem esik az alap biztositás kategoriába sem cm3 ben nézve mert pont tulesik az alapmotor is. Érdemesebb az 1.6,1.8, és 2.0ás közül a legnagyobbat választani? Irjatok le roluk mindent:) Merci nekem kicsit fuxosnak tűnik:D 18/F
2010. ápr. 5. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem E30 316 van, 21 éves soha semmi baja nem volt, 240 ezer km lesz nemsokára.

Ja amúgy az 1.8 meg a 2.0 nem 316-os hanem 318 és 320 ;)

A fogyasztása vegyesben 7 liter, hosszú úton sok autópályával 130-140 között (na jó néha előzésnél 160) evett 5,8-at. Városban télen 8-ra jött ki.


Nem egy pörgős autó, alacsony fordulaton is nagyon jól el lehet vele autózni. Nagyon kényelmes, nagy a lábtér és az üléseket nagyon jól be lehet állítani. Az enyémben én simán tudok aludni ha teljesen hátradöntöm :D

Az alkatrész nem drága bele, mivel már koros, szóval az Opelnél tuti nem drágább.

Pl nekem teljesen új kipuffogó rendszer (eredeti német, nem utángyártott szar) volt 13 ezer az autó közepétől egészen a végéig.


Az enyém teljesen gyári szóval semmi gagyi tuning meg semmi és ez így is marad. Minden alkatrésze eredeti.


És amit még kiemelnék:

Az úttartás.

Az valami eszméletlen :)

Semmi más autónak nincs ilyen úttartása, egyszerűen fekszik az úton.

Volt már VW-m, Renaultom, Skodám... De a BMW az megmarad!

Akitől vettem azt mondta hogy ha egyszer BMW-t veszel többet nem akarsz mást. És igaza lett.

Azelőtt akartam én mindent, Audit, Mercit, Opel Corsát, de mihelyt vittek ebben egy próbakört aztmondtam hogy kész, ez nekem kell!

Az előző 2 tulajdonos autószerelő volt szóval az enyémmel minden rendben.

Én komolyan mondom csak ajánlani tudom, csak annyit mondanék, ha veszel:

1.Magánembertől vedd és ne kereskedőtől

2.Gyárit vegyél, ne hülyegyerek által felszpojlerezettet


Sok Sikert a vásárláshoz!

Keresek képeket aztán mutatok párat ;)

2010. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem széthajtott, lelakott sz.rt veszel, sok örömöd lesz vele.
2010. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!