Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért csak a leszokókat...

Miért csak a leszokókat dicsérik meg? A rászokókat miért nem?

Figyelt kérdés
A rászokáshoz is megerőltetés kell.

2012. máj. 29. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hét GYK-díjas kérdése. Gratulálunk, nyert egy fényre sötétedő agysejtet!
2012. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert a rászokással "rontja" a testi épségét, míg a leszokással "védi". Mielőtt rámutatsz arra, hogy a leszokáshoz előbb rá kell szokni, elmesélek egy történetet.


Egyszer sétáltam az utcán. Az egyik parkban egy fickót, aki kalapáccsal ütötte a golyóit. Odamentem és megkérdeztem tőle, hogy:

- Nem fáj?

Mire ő:

- Dehogynem... Csak olyan jóérzés, amikor melléütök!

2012. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem baj, ha szar a humorérzéked, csak ne reklámozd, kedves kérdező!:)
2012. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valóban igaz,hogy a rászokás sokszor nehezebb mint a leszokás.Az öntudatlan ember hülyesége a rászokás,ezért nem dícsérünk! Viszont mire odáig jut a bagós,hogy elhatározza a leszokást,addig eltelik egy kis idő,az ember átmegy egy tűzön,mire megérti a saját balgaságát,egy fokkal tudatosabbá válik,mint annak előtt...Ez dícséretet érdemel!

Csak hogy legyen egy normális válaszod is,bár nem hinném,hogy komoly a kérdés :))

2012. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!