Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Állitolag bunkók a calibrások!...

Állitolag bunkók a calibrások!? Ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 14:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ez nemigaz, nekem is Calibrám van, és nagyon szeretem azt az autót, ha kell, megy, és nem 160-170rőll beszélek:D megy az 200km/h-t is ha odataposod neki:D Na az a lényeg, hogy nem bunkók szerintem... Biztos van amelyik az, de én specko nem hallottam még ilyet:D
2011. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Aki ezt hiszi, annak az Édesanyja talán bunkó, hogy nem volt kedve megnvelni a gyerekét...
2011. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: NEM, nem bunkók a Calisok. Énis az vagyok, jópárat ismerek és csupa pozitív tapasztalatom van róluk. Persze biztos van olyan aki tukkó de azok vannak kevesebben viszont ez bármelyik autótípusnál előfordulhat (lásd az előttem kommentelő Seatost aki egy ilyen "márkával" menőzik).
2011. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!