Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Állitolag bunkók a calibrások!...

Állitolag bunkók a calibrások!? Ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
a MIK?? bocsi, lehet, hogy mások se értik a kérdést, azér nem érkezik válasz. Ha másoknak egyértelmű, mi az a calibrás, akkor bocsi :)
2009. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Épp olyan a legtöbb mint a tuningsuzukis hülyegyerekek.

Azt hiszik, hogy húúú de szuper sportkocsim van. Főleg ha cukimuki tuning is van rajta. Gyári állapotú calibra alig van.

2009. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A Calibrák kiveszőfélben vannak, ezek a gépek agyonstrapáltak már, sokan inkább vesznek egy Suzikit, mint egy ilyen vacakot. Felénk 100.000Ft-ot adnak érte, friss műszakival!
2009. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
csatlakozom az elöttem szolókhoz!sok calibrás már azt hiszi övé a világ!van rajta egy matrica és kapott plusz 50 lovat!nevetséges!a jó calibrát én is megcsodálom de ebböl nagyon kevés van!!!!nagy átlaga pedig mindjárt szétesik,mégis vagánykodik vele hogy neki milyen verdája van!
2009. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kevés van belöle??aKKOR GYERE EGY TALIRA CSODÁT FOGDZ LÁTNI!:)
2009. júl. 4. 22:02
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
voltam én már tuningtalin de mást sem látni rajtuk hogy a sok kis takony tesz rá egy sportdobot,lámpát meg egy deszka alaku szárnyat hátra!és akkor erre mondja hogy nekem tuningverdám van és beszartok töle!nekem seat ibizám van egy 92 es de többen megcsodálták mint a calibrákat!
2009. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A mostani Calibrák már tényleg nem a legjobb verdák,de megnyugtatok mindenkit,hamarosan kijön az új Calibra a gyárból!!!Maradva a kérdésnél,és azt tapasztalom,hogy a bunkóság kérdése nem típusfüggő,hanem pénzé és neveltetésé...Én sokszor azt tapasztalom,hogy akinek felsőkategóriás márkás autója van (BMW,Audi,Mercedes,és ezekből is inkább a drága,10 M. fölötti) általában ők nem tudják,hol a helyük...Lehet,hogy megdolgozott érte,de a gyalogátkelőhely előtt nem állna meg még egy kismamának sem...Ha pocsolya van,simán belemegy nagy sebességgel,és nem érdekli a gyalogos a járdán,beáll a mozgáskorlátozott parkolóba..ilyenek...Ha meg apucitól kapta az újgazdag ivadék,akkor meg azért paraszt,mert nem tudja,mi az hogy dolgozni,és mi az,hogy becsület!!Azt hiszik,mert nekik drága nagy autójuk van,mindent szabad!!!De természetesen nem mindenki ilyen bunkó,akinek az említett típusú autója van...Akinek nem inge,ne vegye magára...!!!!!Remélem nem voltam cinikus!!??
2009. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én azt imádom, mikor a tuningosok beállnak a lámpához egy motor mellé, és gyorsulni akarnak...Na akkor kitörik a szakadás...Sajnos azt kell mondanom, hogy nem csak a Calibrások ilyenek...Sőt, inkább a suzukisok, meg a Vectrások.

Szánalom, tudja már, hogy mi van alatta!

2009. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ÉS ha jól esik nekik akkor hagy tegyék.

Hát fiatalok.Nem mindekinek van Pénze 20 Millios Kocsira.

És jól megy a Calibra én tudom.

Mert a Tietek Gyosabb Talán?

De nem kell Öket Bántani , csak az a baj hogy A MAI vikágban Mindeki Bánt Mindekit .

ÉS Még a 2 Éves gyerekbe is belekötnétek .

2010. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekünk is Calibránk van..sima nem agyontuningolt fos. És sztem nem bunkók az ilyen emberek..
2010. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!